Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás, vagy szexmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, vagy szexmentes húszas évek? Szerintetek melyik a kevésbé rossz?

Figyelt kérdés

A válás nem opció, sajnos néhány évig biztosan függő helyzetben vagyok.

A kapcsolat javítására nem mutat semmilyen hajlandóságot, én pedig már végigjártam minden opcióz

t (beszélgetés, csábítás, ajánlat párterápiára, szexuálpszichológusra).

Neki így jó, hogy havonta-kéthavonta egy gyorsmenetet lenyom, igénytelen lett, magasról tojik a kapcsolatra.

Én ezt már nem bírom.

25n



2015. nov. 24. 17:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Már írták - és le is pontozták - de azért leírom: nálunk is hasonló volt a helyzet: apuci recskázik ezerrel, én meg idegrohamot kapok... Szerencsére a gyerekekkel nem sok probléma volt. Aztán meguntam: ', vagy velem bújik ágyba ha túlbuzog a fehérje benne, vagy bújjunk össze egy párral és nyissuk meg a házasságot, vagy szeretőket fogok tartani.

Nem mondom hogy elég, de összejárunk egy házaspárral, akik majdnem hasonlóan problémásak voltak... eldisznólkodunk négyesben, és egész tűrhető lett az életünk... de hűségről szó sincs, de nem is igényli senki sem. Sokan meg fognak ezért szólni, de azok nem tudják, hogy NINCS jobb megoldás! (és ez sem tökéletes, csak tűrhetően elviselhető!)

2016. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!