Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kit választanál, a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál, a régi megszokottat, vagy az új problémásat? Vagy egyáltalán mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok.Majdnem 9 évig voltam együtt a párommal,kb 9 honapja szakitottunk....vagyis inkább se veled se nélküled, külön költöztünk és bár találkozgatunk testi kapcsolat azóta nem volt (mert én nem akartam)...

Nem részletezném miért mentünk szét, a lényeg hogy anyagi gondokat miatt, aminek egyedül ő volt az oka.Elég nagy bajba keveredett ezért is döntöttem úgy hogy nem szeretném folytatni vele...már nem éreztem jól magam ebben a kapcsolatban. Viszont a mai napig megvan egy bizonyos ragaszkodas bennunk..

Kozben a munkahelyemen megismerkedtem egy 45éves férfival. Fogalmam sincs hogyan és mikor de egymásba habarodtunk..Volt egy élettársa 12 évig tőle van egy kislánya, de kb ők is 9 hónapja mentek szét.

Én eleinte semmit nem akartam a férfitól, mert megmondom őszintén alkohol problémái voltak.

Az ismeretségünk ugy indult hogy én segiteni akartam neki h uj eletet kezdjen, probaltam ravenni hogy hozza helyre adolgokat a csaladjaval, szerezze vissza őket,de az lett a vége hogy összejöttünk. Én a mai napig tagadom de belezugtam és vagy 3-4alkalommal le is fekudtem vele....

Azóta az exe állandóan járkál a férfi után, fenyegeti...szemmel láthatóan most már szeretne visszamenni a férfihoz. Viszont ő megmondta neki nyiltan hogy engem szeret és ha én nem is akarok vele lenni ő akkor sem szeretne már a volt élettársátólm semmit.

Sok sztorit irhatnék, az exnő áskállódásáról ellenem...aki még azt is elérte nálam hogy azt mondtam oké én ebből kiszállok,hozzátok helyre.....de ennek az lett az eredménye h a pasi megint az ivásba menekült mert ugy osszevesztek, az a nő nem akarja megérteni hogy már nem kell neki.Ráadásul a férfi nyiltan vállalja hogy szeret engem, és még a kollégái is megállitottak hogy nem tudják mit csináltam vele de jó hatással vagyok rá.

Hetek óta tartom magam...voltam nála többször,de nem feküdtem le vele,pedig meghalok egy érintésétől pedig sokan hülyének néznek hogy mit akarok egy idősebb férfitől...sőt sokan azt hiszik a pénz miatt keresem a társaságát,mert jó anyagi helyzetben van.

Az exem külföldre készül dolgozni jövőhéten én meg adni akartam egy esélyt hogy rájöjjek mit érzek iránta ezért ma nálam aludt.Az volt az érzésem hogy úgy fekszünk egymás mellett mint régi jó barátok és ezen magam is meglepődtem, ő megint szeretett volna ezt azt de én nem...aztán az idősebb fickó egy csomószor kereseett egész éjjel és én meg csak arra tudtam gondolni mikor megy haza az exem h felhivhassam...

Én már nem tudom mit érzek ki iránt..csak azt tudom hogy izonyatosan kivánom ezt az őröltet,viszont nem akarok hülyeséget csinálni.

Ő már sokszor elmondta hogy ő az életét is elképzelné velem, és hogy ne foglalkozzak senkivel....de egyrészt van bennem egy félelem hogy ha véletlen terhes lennék akkor mi lenne..a másik meg hogy mi van ha most elvakit minket a szerelem de később ugyanugy inni fog?

A volt párom viszont egy korban hozzám illő,rendes intelligens pasi lenne, ha nem lenne az a bizonyos probléma amit nem akartam részletezni..

A lényeg hogy az idősebb szinte könyörög hogy holnap menjek el hozzá, és szivem szerint én mennék is....csak eszem tart vissza...mi a fenét csináljak???

Közben arra is gondolok h lehet az exemmel külföldön uj életet kezdhetnénk...

Nem tudom én még annnyi mindent szeretnék csinálni,jonni menni....de mivan ha semminek nincs értelme ha nincs ott az aki utan igy meg vagyok szédülve...

Voltak ugymond kalandjaim a szakitasom ota...de azok valahogy nem jelentettek semmit, ez most teljesen más érzés....adjatok tanacsot


2016. jan. 27. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát tènyleg elèg problèmás az új pasi.Szerintem az alkohol a legnagyobb baj.Annál maradj amelyikkel,hosszú távon èlni birnál.Gondold át gyereket melyik fèfitől szeretnèl,ha arra kerülnea sor.
2016. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet, hogy egyiket sem választanám, hanem új életet kezdenék egyedül.
2016. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a másodikkal értek egyet, egyik diszfunkcionális kapcsolatba se mennék bele/vissza a fentiek közül, egyedül kezdenék új életet.
2016. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább egyedül kellene lenned.
2016. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az idősebb pasihoz csak azért vonzódsz, mert azt hiszed, Te leszel/vagy a nagy megmentője, aki miatt majd jó lesz és ha elhagyod, biztos vagy benne, hogy az ivásba menekül és visszaesik. Ezzel fog majd zsarolni is később. Most akkor gyógyult, vagy sem, ha az első adandó alaklommal megint megfogja az üveget?

Én hagynám a fenébe, nem biztos, hogy ismét inni fog, de én is félnék folyamatosan. Ha pedig nincs meg a bizalom...

A fiatalabbat is hagynám, mert persze, összeszoktatok, nagyon jó barátok vagytok, ezen nem fog változtatni semmi, de nem vagy szerelmes és egyszer már leszerepelt, gondolom nem az a céljaiért erősen dolgozó típus, később sem lesz az. Ha ez egyszer zavart, mi lesz, ha családot akarsz építeni és rá akarod alapozni az életed?

Hagyd a fenébe mindkettő, szép emlékek lesznek, de egyik sem hozzád való. Éld ki magad, írtad is, hogy sok dolgot szeretnél még, nagyon nagy hülyének fogod magad érezni, ha sokáig kavarsz még az idősebbel. Már most tudod, hogy mit kéne, csak a szenvedély visszahúz.

2016. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De hogy nyomjam el magamban ezt az érzést?Megmondom őszintén voltam pár férfival életemben de ez a pasi valami olyat nyujtott nekem amit attól félek mástól nem kapnék meg...tudom h nem a legfontosabb a szex...sőt idővel teljesen más dolgok a fontosak, de mégis olyan tipus vagyok hogy igenis ha nem jó valakivel akkor lehet bármilyen jó valaki én nem tudok vele lenni...

a szex jo volt az exemmel is...de most teljesen más élményt nyujt nekem ez a férfi.Szégeny nem szégyen de nagyon jo vele,nemcsak magarol az aktusrol szol a dolog..érzelmek vannak. Ezt hogy verjem ki a fejemből????

2016. jan. 27. 13:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy elmegyek innen jo messzire es uj eletet kezdek...de olyan rovid az élet mindenkitől ezt hallom, és itt van mindenki akit szeretek aki fontos nekem, ráadásul itt van ő...mivan ha soha senki iránt nem fogok igy érezni?
2016. jan. 27. 13:06
 8/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Egyikkel sem.

Az exeddel màr elmult a làng, az ùj mellett pedig mindig rettegni fogsz, hogy mikor kezd ùjra inni, nem tudja kezelni a problémàkat, buktatòkat. Nem stabil.

Egyedü légy, rakd rendbe az agyad, szived-lelked és ùjult erővel egy stabil és szerelmes kapcsolatba lépj.

2016. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

*egyedül

Ùgy verd ki a fejedből, hogy nagyon erős észérvekkel győzd meg magad, hogy most még ùjdonsàg vagy neki, ezert nem iszik, de később nem akarsz àllandôan idegeskedni, hogy mikor nyùl a pohàrhoz, stb..

2016. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!