Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Legyek szerető vagy állítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek szerető vagy állítsam választás elé?

Figyelt kérdés
A pasi nős, már régóta figyelgettem, de elvoltam a saját kis fantázia világomban, most meg a napokban elém állt, hogy ő is viszont érez. Azóta egyre jobban csábít a karjaiba. Megkérdeztem szereti-e a nejét, erre azt mondta ez bonyolult, van amit igen van amit nem. Mit tegyek? Nem mondhatom meg neki hogy élje az életét, váljon el értem és éljünk boldogan, de ha még jobban belefolyok a végén én esek a legnagyobbat. De ha elhajtom, elveszítem, és azt se akarom. Tanács?
2016. márc. 7. 08:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
38%
Békélj meg vele így ahogy van, vagy ne erőltesd egyáltalán.
2016. márc. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
70%
ez a gerincedtől függ
2016. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Noblesse Oblige ***** válasza:
59%

"De ha elhajtom, elveszítem, és azt se akarom"

Innentől már nem a te kezedben van az irányítás. Most már sérülsz bárhogy is teszel. itt már csak a kérdés, hogy kicsit vagy mélyebben.

2016. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%

Általában a 3. Fél az aki a rövidebbet húzza..

Szerintem igazán boldog akkor lehetsz ha nem kell a párodon osztozkodni. .nem tudom valahogy megalázónak tartanám ha "csak" harmadik lehetnék egy kapcsolatban..Ez vagyok èn szeretek első és egyetlen lenni, ha nem képes ezt megadni,akkor lapát!

Ne feledd mindenki annyit ér amennyire tartja magát!

Családos pasi meg felejtős! Se harmadik se családot szétziháló nem lennék..

A pasi meg persze hogy dugna ( már bocsi) egy friss husit de ritkán hagyják el a feleséget FŐLEG HA VAN MÁR GYEREK..van amit szeret van amit nem..könyörgöm hát persze mivel nincsen tökéletes ember..De van amit szeret a feleségében..ennyi..

Inkább keress egy jó képű szingli pasit aki mellett te vagy a NŐ nem pedig egy harmadik..

2016. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
81%

Jobb lesz neked nélküle, hidd el.

Tudom, hogy nehéz, de még akarja csalni a nejét,és el úgy se hagyná érted.

Ha pedig elkuldod akkor szenvedsz utána egy kicsit, de találsz egy olyan férfit, akinek te vagy az első. És az jobb, mint szeretőnek lenni.

2016. márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%
Megnyugtatlak, esze ágában sincs elválni, csak egy kis kaland kell neki. Igen gerinces ember. Ilyenre lenne szükséged?
2016. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
92%

Édes bogaram, hát egy pasi se kezdi úgy, hogy "nézd, szeretem a nejem, de idegen pi.na edzi az embert, szóval el nem hagyom, de azért fölös szabadidőmben rongyosra dugnálak és taknyosra szopatnálak."


Jelenleg ezt tudja nyújtani neked...


Komolyan beéred ennyivel? Más maradékával?


A másik fele: OK, tegyük fel, hogy beléd szeret, elhagyja érted a feleségét, a családját, mert hiába jó neki otthon, vágyik több nőre is.

Innentől legfeljebb téged fog csalni, és kis szerencsével megtudod, milyen ha otthagy a pasid a gyerekkel, hitelekkel, mindennel, mert talált egy szebbet-jobbat-fiatalabbat.


Aki egyszer megteszi, az másodszor is, csak már rutinosabban...


Az elvált pasi se lesz főnyeremény, nehogy azt hidd. A gyerekei utálni fognak, az exfeleség ott tesz keresztbe, ahol tud, egy vagyont fizet gyerektartásra, újra fel kell építeni az egzisztenciáját (magyarán egy csóró niemand, aki vagy hozzád cuccol el, vagy az anyjához), és a legtöbb barátod is ismerősöd innentől egy utolsó, családromboló kur.vának fog látni. Talán nem köpnek le.


Lehet, kicsit nyersen fogalmaztam, de nyugodtan szokjad a hangnemet, ha belemész ebbe a kapcsolatba, fogsz te ennél sokkal durvábbat is kapni.


Kell ez neked?!


Lehet, tudok valamit, amit te nem, de nekem mindig jut szingli pasi is, a jobbikból. Sose értettem, hogy lehet valaki olyan szánalmas, hogy már csak a foglaltakból tud válogatni.

Az meg lehet, hogy a szívnek nem lehet parancsolni, de a szeretői viszonyhoz azokat a szerveidet használnád, minek viszont igenis lehet.

2016. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
57%

Rávilágítanék néhány tényre, az, hogy tetszik, és a kis fantáziavilágodban ábrándozol erről egy pasiról, az egy dolog. Az, hogy viszonzottnak mondja, az egy másik dolog.


Kérdés, mit szeretnél?


"De ha elhajtom, elveszítem" írod. Jól látod a dolgokat, nem mondhatod azt neki, hogy váljon el érted és éljünk boldogan, van benned tartás hálistennek, hogy ebbe belegondoltál, és tényleg te fogsz koppanni a legnagyobbat. Viszont nem a tiéd és nem is lesz az, tehát nem írhatod azt, hogy elveszíted. Meg sem kapod igazán, csak röpke órákra, amikor ő ráér, füttyent neked, te egyre többet szeretnél, ő viszont nős ember, és szereti a nejét. Van, amit nem szeret, de ahogy fentebb is írták, egy tartós kapcsolatban azért előbukkannak a hibák, tehát mindent nyilván nem szeret a feleségében. De benned semfog.


Nyilván nehezebb nemet mondani egy olyan férfiúnak, aki tetszik, és titokban róla ábrándozol, de más a képzelet, és más a valóság. A képzeletet te irányítod, a valóságban viszont ez a pasi szabná meg a dolgokat, a te és a felesége kárára. Ha a feleségét megcsalná, akit szeret, és együtt van vele évek óta, akkor irántad mit érezne, mennyire kötődne vajon hozzá? Jó lennél egy ideig a karjaiban, aztán kész...


És megmondhatod neki, hogy élje az életét, és ne keressen többet, nyugi. Lehet, hogy nehéznek tűnik, de meg lehet tenni.

Szurkolok, hogy jól dönts! Szeretőnek nem éri meg soha lenni....

2016. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Ez kemény :D mármint oké persze a gerinc számít, de más amikor kollégák vagytok szinte minden nap együtt.... odajön hozzád és nem a seggedet fogdossa hanem beszélgetni akar, és igen az is eszembe jutott h ha a nejével megteszi velem mért ne tenné, egy darabig még élvezem a figyelmet, aztán úgyis elfog múlni sztem v benne v bennem
2016. márc. 7. 09:19
 10/47 A kérdező kommentje:
meg amúgyis h álljak neki mást keresni ha úgyis mindenkiben őt keresném?? ez baromság
2016. márc. 7. 09:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!