Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házassági válságra, megcsalásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babi40 kérdése:

Házassági válságra, megcsalásra mi a megoldás?

Figyelt kérdés
20 éves kapcsolatról van szó,ami idáig müködött.Egy gyermekünk van,akit apukája imád,de most van egy szeretöje,én meg nem tudok mit kezdeni a helyzettel,mert teljesen váratlanul ért! Elválni,elköltözni nem akar, tele vagyunk adóságokkal,banki hitellel,egyedül a családi házat sem tudom fenntartani,gyermekem középiskolás,őt is el kéne tartani valamiböl,félek a változástól is! Szóval ki milyen megoldást tudna erre a helyzetre?Plusz még az is érdekelne,hogy egy szeretö szemszögéből,hogyan látjátok a helyzetet!Ugyanis amikor én feldobtam,hogy költözzön el a szeretöhöz,állitólag a hölgy azonnal felajánlotta,hogy bármikor mehet,de a férjem nem akar!MIT TENNÉTEK?

2016. márc. 21. 18:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló helyzetben bizony kiléptem. Piszoknehéz volt eleinte, de idővel egyre könnyebb lett, pláne mióta van új párom, aki tisztel és megbecsül.

Naná, hogy a pasinak baromi kényelmes ez a helyzet, de neked annál megalázóbb!

2016. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben elváltam, és életem legjobb döntése volt.

A hitelt feleztük, fizeti a gyerektartást, kivettem egy kis lakást, és megkapom a ház vételárának a felét, ebből a hitelek jórészét is kinullázom.

Azóta összejöttem egy rendes férfival, és most összességében sokkal jobban élek, mint a férjem mellett valaha.


Mit tegyél?!

Vagy elviseled a megaláztatást, és tűröd, hogy a férjed megcsal, és te is megcsalod, vagy elváltok csendben.

2016. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Èn azonal ki dobnám.Ès mit akar a fèrjed? Oda költözni nem,otthon maradni ès folytatni a kapcsolatot a szeretövel?Ne hagyd magad tovább alázni.Gondolom a szeretönek is kamuzott milyen rossz a házassága ès elfog válni.
2016. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én elválnék, egy napig se maradnék ilyen undorító ember mellett tovább.
2016. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én elválnék a helyedben. Munka miatt sok ilyen párral találkoztam. Ha apuka megbánná bocsánatért esedezne és minden kapcsolatot megszakítana a szeretővel talán megpróbálhatnátok még egy esélyt adni a dolognak, de így. Mond, te tudnál így élni?

A házat eladjátok ha közös a vételárat felezitek. Hitelek ami közös fele-fele. Egy albérletet nem opció neked?

A kulcsszó itt az, hogy te félsz a változástól, nem a hitelek vagy az anyagiak. Neked kell eldönteni, mersz-e lépni. Nem lesz könnyű, de idővel rendeződnek a dolgok.

2016. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de még nagyon friss ez a dolog,még fel sem fogtam,mert péntek óta tudom.A házzal meg az a helyzet,hogy teljesen az enyém,nem közös szerzemény,mert örököltem,Csak az a gondom,hogy ha én kidobom a párocskámat,nagyon könnyen lehet hajléktalan,mert neki semmije sincs! amikor összejöttünk,nekem már akkor is megvolt a ház! Nem tudom,hogy így is kitehetem,?Vagy neki milyen jogai vannak?
2016. márc. 21. 18:27
 7/22 anonim ***** válasza:
Mióta van nője??
2016. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom,de kb 3 hónapja.
2016. márc. 21. 18:36
 9/22 anonim válasza:
100%
El kell döntened, hogy meg tudsz-e bocsátani neki. Ő hajlandó befejezni ezt és új életet kezdeni Veletek, szerető nélkül? Ha nem, akkor pedig ha kiteszed, nem lesz hajléktalan, hisz írtad, hogy a szerető befogadja. Hiába nem akar, de ha te kiteszed, úgyis odamegy a nőhöz.
2016. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Cuccoljon a nőjéhez!

Hogy kinek mi jár, azt így nem látom át. De ha a ház a tiéd, nem sokra tarthat igényt. Lehet, ezért se akar válni: anyagilag rosszul fog járni.

Maximum kivesz egy albérletet ő.

Egye meg, amit főzött.


Ha egy házasságban gond van, azt még lehet oldani. Ő nem ezt tette, hanem elkezdte keresni az utódod. Legfeljebb jobbra várt, mint a mostani. Sebaj, majd innentől őt csalja!

2016. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!