Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házassági válságra, megcsalásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babi40 kérdése:

Házassági válságra, megcsalásra mi a megoldás?

Figyelt kérdés
20 éves kapcsolatról van szó,ami idáig müködött.Egy gyermekünk van,akit apukája imád,de most van egy szeretöje,én meg nem tudok mit kezdeni a helyzettel,mert teljesen váratlanul ért! Elválni,elköltözni nem akar, tele vagyunk adóságokkal,banki hitellel,egyedül a családi házat sem tudom fenntartani,gyermekem középiskolás,őt is el kéne tartani valamiböl,félek a változástól is! Szóval ki milyen megoldást tudna erre a helyzetre?Plusz még az is érdekelne,hogy egy szeretö szemszögéből,hogyan látjátok a helyzetet!Ugyanis amikor én feldobtam,hogy költözzön el a szeretöhöz,állitólag a hölgy azonnal felajánlotta,hogy bármikor mehet,de a férjem nem akar!MIT TENNÉTEK?

2016. márc. 21. 18:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Kiteheted. A ház a tied. Vagy eladod, vagy keresel mást, akivel fenntarthatjátok és nem fog ilyen gerinctelenül viselkedni veled.

Az meg ne foglalkoztasson, mi lesz vele. Ő sem foglalkozott azzal, hogy milyen rosszul fog esni ez neked.

2016. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Látom,hogy igazatok van,de annyira nehéz ez!Annyit dolgoztunk közösen ezen a házon,,bárhová nézek minden az ö keze munkáját dicséri!Rengeteg nélkülözés, szenvedés árán jutottunk idáig!Szóval,ha megbocsájtok,akkor is én jövök ki belöle rosszul,mert gondolom akkor ez az idök végezetéig így megy ezután.Minden esetre most úgy érzem fel van adva a lecke!
2016. márc. 21. 18:49
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában azt mondanám, hogy dobd ki.

Ha anyagi függésben vagy, akkor esetleg nyitott kapcsolat.

Névleg házasok vagytok, de mindenki azt csinál, amit akar.

Azon kezdj el gondolkodni, hogyan tudnád magad függetleníteni tőle.

Esetleg költözés a gyerekkel, kettőtöknek egy kisebb lakás is elég lenne.

Empátiát kizárni a férjeddel kapcsolatban,ő sincs tekintettel a te érzéseidre, ha úgy alakul, dobd ki a faxba.

A gyerek már nem kicsi,megfogja érteni a helyzetet, ezzel persze nem azt mondom, hogy hangold az apja ellen, de magának köszönhet mindent.

Milyen hiteleitek vannak pontosan?

Kinek a nevén?

Milyen korlátok akadályoznak egy esetleges válásban?


Tudom,a helyzet megalázó,xar ügy. :(

Tessék magad összeszedni, és elkezdeni gondolkodni a hogyan továbbról, fel a fejjel, nincs vége a világnak! :)

Bár tudom, könnyen pofázok innen....

2016. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy vagy hagyja ott a szeretőjét és probáljátok meg együtt ketten, vagy költözzön el és beadod a válást. Még marad az, hogy ha ő támogat anyagilag és a gyereket is, akkor abban megegyezhettek, hogy ő is azzal van akivel akar, te is azzal leszel akivel akarsz, tehát egy nyitott házasság, a közös otthonotokba nem hoztok senkit, a pénzt a rezsire, gyerekre viszont odaadja neked.. egyenlőre ez is egy opcio. De sajnálni viszont ne sajnáljad, hogy nem lesz semmilye meg hajléktalan lesz, gondolj a gyerekedre, neki szüksége van a házra hogy legyen otthona a férjed meg menjen ahova akar, akár a hid alá, ha elkezded pátyolgatni még ezek után olyan mintha segitenél neki anyagilag a másik nővel uj életet kezdeni. Különben én is ebben vagyok, mi a nyitottban egyeztünk most meg.
2016. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
CETELEMES -Aurás,meg a társkártyánkon is teljesen kimerítve a hitelkeret!Egyébként a leánykám is azt mondta,hogy ö már elküldte volna a francba!Pedig állítólag okos -értelmes emberke vagyok,akkor most miért vagyok ilyen hülye? Még erre is keresem választ!Persze erre magamnak kell rájönnöm!
2016. márc. 21. 19:03
 16/22 A kérdező kommentje:
Hogy bírod a nyitott kapcsolatot? Mert már felmerült ez is bennem-bennünk,amikor hétvégén átbeszéltük a dolgainkat,de nem tudtunk dúlöre jutni.Amugy az is igaz,hogy ki kell zárnom az empátiát,vele kapcsolatban,mert most hétvégén is olyan volt velem,mint a kezes bárány.Úgy értem,hogy mindenben segítökész,kedves,Voltak tervei a jövöre vonatkozólag is. Pedig soha életemben nem beszéltem még vele olyan stílusban,ahogy most .Ne trágár szavakra gondoljatok,hanem nagyon gúnyos ,lekezelö stílusra. meg is volt rajta döbbenve!
2016. márc. 21. 19:15
 17/22 anonim ***** válasza:

kidobnám

hitelt felezni

vagyont felezni

és kész.


azért maradna veled mert sok az adósság?

ez van! majd az új nőnek se kell, csórón!


DOBD KI!!!!

2016. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem most lepontozhattok, nem számít...elmondom véleményem egy harmadik szemszögéből. Szándékosan nem használom a szerető kifejezést, a mi kapcsolatunk ennél több.

Én két éve vagyok együtt egy pasival, nagy a szerelem, imádjuk egymást. Mégsem válik, a felesége nem is tud rólam. Gondolkoztam azon hogy mi lenne ha kiderülne...nem tudom. Ő, bár engem szeret, tart a család szájától hogy mit szólnak, hogy a tökéletes férj csak illuzió, tart az osztozkodástól, náluk szinte mindenért ő dolgozott meg. Ők is 20 éves házasok, nagy, felnőtt korú gyerekekkel. Én sem kis csitri vagyok, hanem velük egykorú.Ha kiderülne, én tárt karokkal várnám. Ha nem jönne, részemről ott lenne vége a dolognak, énmiattam tuti nem kéne aggodjon a feleség, hogy mégis folytatjuk. Ott legalább minden eldőlne, akár így, akár úgy. Néha vágyom is erre, mert így sem lehet bírni. Elfogadnám, ha a felesége mellett döntene. Bár azt nem tudom elképzelni, hogy milyen életük lehet azután, hogy a feleség tudja, csak azért marad vele mert nem akar osztozkodni. Én többször megadtam neki a lehetőséget, hogy elhagyjon, de jött, nem engedett. Ezek után azt mondom, nem irigylem azt a feleséget, aki ilyen helyzetbe kerül. Én inkább élnék egyedül, minthogy valaki kényszerből legyen velem. A boldogságnak már úgyis annyi....

Azt kérded, mit tegyél? Azt gondolom,ha veled marad és teljesen túl tudod tenni magad rajta, maradjatok egütt. De ha nem, ha benned a tüske, jobb ha elküldöd, mert felőröl majd téged ez az egész. Több hónapos-éves kapcsolatban már érzelmek vannak, ezt gondold át. Azt gondold át, hogy a mindennapokban eltudod-e fogadni, hogy mást szeretett, mást ölelt, mást csókolt...hogy mikor veled van, lehet épp a másikra vágyik. Ez nem egyéjszakás botlás, ha hónapok óta vele van akkor kötődik hozzá.

2016. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Amikor egy nőt a múltjáról kérdezek, mindig azt mondja, hogy a múlt nem számít. Most akkor mi van?

Mi történt, ami miatt félrelépet? Mert férfi? Ez nem válasz, csak az asszony ingatag. A feminácik lehurrognak, de attól függetlenül ezt is ketten hoztátok össze. Jó eséllyel ő is próbált beszélni veled, mielőtt megtette, de meg sem hallottad? Te is írtad, hogy dolgos ember, tervekkel. Én is az voltam. Csakhogy a feleségemtől, csak lenézést, elutasítást, kaptam segítség helyett. Stb... Ma már nincsenek terveim, és meg is csaltam már.

Kellemetlen szembenéznie az embernek önmagával, de valószínű, hogy te kergetted a másik nő karjaiba. Az, hogy minden nő őt okolja, az nem jelenti azt, hogy egyedül ő a hibás. A férfi nem a nő szolgálatára készült!

Nézz magadba, és hozz egy döntést.

A válástól ne félj, abban mindig a férfi az abszolút vesztes, utána a gyerekek, és a feleség az egyetlen nyertese a történetnek. Neked nincs vesztenivalód, csak a "büszkeséged", ami a boltban ugyebár sokat ér....

2016. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én nem hagynám ott. Sex miatt tartja a szeretőét,tarts Teis szeretőt,nyitott kapcsolat. Egy probán megér,ha meg müködik ak mindketten jol jártok.

N24

2016. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!