Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házassági válságra, megcsalásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babi40 kérdése:

Házassági válságra, megcsalásra mi a megoldás?

Figyelt kérdés
20 éves kapcsolatról van szó,ami idáig müködött.Egy gyermekünk van,akit apukája imád,de most van egy szeretöje,én meg nem tudok mit kezdeni a helyzettel,mert teljesen váratlanul ért! Elválni,elköltözni nem akar, tele vagyunk adóságokkal,banki hitellel,egyedül a családi házat sem tudom fenntartani,gyermekem középiskolás,őt is el kéne tartani valamiböl,félek a változástól is! Szóval ki milyen megoldást tudna erre a helyzetre?Plusz még az is érdekelne,hogy egy szeretö szemszögéből,hogyan látjátok a helyzetet!Ugyanis amikor én feldobtam,hogy költözzön el a szeretöhöz,állitólag a hölgy azonnal felajánlotta,hogy bármikor mehet,de a férjem nem akar!MIT TENNÉTEK?

2016. márc. 21. 18:00
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Igazad van,sokat gondolkodtam,hogy mi juttatott idáig minket! Tudom,hogy én is hibás vagyok ,de nem azért,mert lenéztem,vagy nem bátorítottam volna,sőt!Amikor munkanélküli volt ,eltartottam,és nagyon igyekeztem,hogy ne bántsam.De ezzel ő is így volt,mert én is voltam már munkanélküli! ő is ugyanúgy eltartott,szó nélkül, Tehát nálunk nem a pénz a befolyásoló tényezö, Hidd el,engem az nem érdekel! Pont azzal a legnehezebb szembenéznem,hogy öt ,mint embert elveszítsem,.És még az is nagyon nehéz,hogy amikor az érzelmekröl beszélgettünk,ő is azt mondta nekem,hogy még azért neki is vannak,irányomban . Szerintem én nem nyújtottam neki eleget a házaséletben.hÁT RÖVIDEN ENNYI! De hozzászólásod elgondolkodtatott.
2016. márc. 22. 07:36
 22/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Eltelt pár hónap, mi történt, hogy vagytok, mi lett a történet vége?

2016. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!