Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek a megcsalásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megcsalásról? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a megcsalásról általánosságban? Megbocsátható vagy nem?

Ti a párotoknak akit szerettek, megbocsátanátok vagy megpróbálnátok megbocsátani?

Milyen esetben kizárt a megbocsátás és milyen esetben gondolkoznátok el rajta?


Számomra megbocsáthatatlan, azonban sokat számítanak a körülmények is... még nem történt meg velem, és Párom is ellenzi csakúgy mint én, szóval tapasztalatból nem beszélhetek, de lehet másképp állnék hozzá, ha valóban meg is történne, hiszen szeretem.

Mi a véleményetek?


2016. márc. 23. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalásban engem nem az zavar, hogy a másik élvezett egyet egy idegennel vagy mások testnedveivel a testében jönne haza, hanem hogy becsapott vagy nem akar beavatni a dolgaiba.

Megbeszélni a dolgokat velem sokkal könnyebb, mint egy lerombolt bizalmat újra felépíteni. Sokkal...

2016. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen, a becsapás nagy gáz. De mondjuk nekem a mások testnedvei is fölöttébb zavaróak... Szóval én nem tudok megbocsátani!
2016. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Tudod 2-es, a testnedveket ki lehet mosni. A nyert élményekkel el lehet számolni. Az élvezet igényét meg lehet érteni.

Azt nem lehet csak elviselni, hogy valakit a bizalmadba fogadtál és azt tervezted, hogy mindenben a társad lesz halálodig, de ő annyit nem tud/akar elmondani, hogy szeretne dugni valaki mással, mert ha ezt nem mondja el, akkor másban is ugyanez lesz és a kapcsolat valahol az alapoknál tűnik romlottnak.


Dugni? Ugyan már! Az élet sokkal hosszabb annál, hogy ezen a birtoklásos kizárólagosdin pörögjünk...

2016. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Borzasztóan számítanak a körülmények. Nagyon nyomós okának kellene lennie, hogy ezt megbocsássam. Főleg, hogy a páromnak megmondtam, hogy ha évek múlva kiderül, hogy van egy olyan vágya, amit én ha a fejem tetejére állok, akkor sem tudok megadni (ennek nagyon kicsi az esélye, mivel elég sok mindenben benne vagyok), és úgy érzi, hogy neki erre borzasztóan szüksége van, akkor inkább beszéljük meg, és "megengedem", hogy keressen valakit egy-két alkalomra, aki meg tudja adni neki. Vagy megpróbáljuk hármasban/négyesben. Vagy valami. Vagy ha neki ez nem felel meg, mert a saját lelkiismeretével nem bírja ezt összeegyeztetni, akkor szakítson velem. De azt, hogy engem becsapjon, nem bírnám elviselni, a legkisebb hazugságtól is elárulva érzem magam. Ez pedig nem kicsi.

Nyilván ez az ajánlat nem arról szól, hogy most tarthat szeretőt meg menjen fűvel-fával, és nem is hagynám, hogy ezzel visszaéljen. De inkább ez, mint a titkolózás, a keserűség, az elfojtottság. És őszintén remélem, hogy erre soha nem kerül sor.

2016. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bence_ ***** válasza:

Megcsalás az amikor a bizalmam másnak adom mint a partneren.

Ha megbocsátasz akkor te felsőbbrendű leszel. Egyenrangúnak kéne lennetek. Elfogadás lehet a jó út.

2016. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá precedens.....

Ha megtörténik és őszintén bevallja és látom rajta, hogy jóvá akarja tenni, akkor adok második esélyt, ha saját magam jövök rá, akkor lapát egy szó nélkül.

Ha valaki szándékosan, előre eltervezetten, folytatólagosan csal meg valakit ott nincs bocsánat, mert ez nem egy botlás. Ha mondjuk némi alkoholos befolyáltság alatt tesz valami olyan dolgot, amit a következő nap már szégyell, az talán megbocsájtható, de max egyszer.

38F

2016. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#1


Azért az elég elképzelhetetlen beszélgetés, hogy "szívecském elmentem qrvázni, mert szar vagy az ágyban".

2016. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attólfügg, h kinek "mit" takar a megcsalas, szerintem mar a csok is az, azt meg megbocsajtanam a paromnak ha megbanta, de az h lefekudne massal, nem.!! ha szeret valaki valakit,eszebe se jut a megcsalas,es ennyi.! 19N
2016. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es

Az a szitu, az a kapcsolat, amiről te beszélsz, olyan sebekből vérzik, hogy egy félreqrás vagy annak meggyónása már semennyire nem számít.

Amiről én beszéltem, az egy stabil kapcsolat.

2016. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Ott is van félrelépés ne addódj. A csávó mikor "dolgozni" van megy a kisebbségi/ázsiai szeretőjéhez, a nő meg mikor a csávó "dolgozni van" hívja is a kisebbségi/fekete bikáját.

2016. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!