Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek a megcsalásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megcsalásról? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a megcsalásról általánosságban? Megbocsátható vagy nem?

Ti a párotoknak akit szerettek, megbocsátanátok vagy megpróbálnátok megbocsátani?

Milyen esetben kizárt a megbocsátás és milyen esetben gondolkoznátok el rajta?


Számomra megbocsáthatatlan, azonban sokat számítanak a körülmények is... még nem történt meg velem, és Párom is ellenzi csakúgy mint én, szóval tapasztalatból nem beszélhetek, de lehet másképp állnék hozzá, ha valóban meg is történne, hiszen szeretem.

Mi a véleményetek?


2016. márc. 23. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Számomra megbocsáthatatlan. Sosem csaltam,és engem sem csaltak még soha. Remélem egyik sem fog bekövetkezni. De én ezt árulásnak érezném... a kapcsolatunk leköpésének venném. Nem az zavarna, hogy jajj, a férjem valaki másba mártotta a kolbászát...mert az nem érdekel különösebben. Hanem a titkolózás, a hátam mögötti sutyizás..a hazugságok...az árulás. Ez ami leginkább zavarna. És többet nem tudnék úgy nézni rá...mint azelőtt.
2016. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3-as válaszolóval,én is így gondolom.
2016. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!