Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megbocsátható tett? (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsátható tett? (nem kibuvót keresek, csak elfogultság nélküli vélemények érdekelnének)

Figyelt kérdés
Több hónap (feleség oldaláról jövő) érzelmi mélypont és érdemi együttlét nélküli idöszakban egy számomra ismeretlen nővel chat-eltem, többször kacérkodó, intim dolgokról is, ritkán képcserével. Név, arc, másikról érdemi infó nélküli beszélgetés. A házasságunk végül jobbra fordult és szerettem volna végleg befejezni ezt (korábban sem tettem ilyet) és örökre elfejteni, hisz semmit nem jelentett, sosem találkoztam volna a feleségem háta mögött nővel még üditőre sem. Viszont a telefonban ezt megtalálta és elhagyott a kisgyermekünket magával víve. Abszolut nem jelentett semmit a beszélgetés, de teljesen elzárkózik azelől, hogy bebizonyítsam mindezt. Tudom ez értékrend kérdése, de nagyon szeretem és a kilátástalan időszak után ujra boldognak kezdtem magunkat érezni. Mindketten éreztük, hogy újra jó irányba indult el a kapcsolatunk minden téren. Szerettem volna ha minden helyrejön és tiszta lappal mehetünk tovább...

2016. márc. 25. 15:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak ürügyet keresett,amúgy is menni akart.Ez nem olyan súlyos dolog amit tettél.
2016. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Az én párom elhanyagoltnak érezte magát mellettem mert miután kiderült h Anya beteg sokat szomorkodtam!Erre ő elkezdett a munkatársnőjével beszélgetni..majd telozni sms-ni!Tegnap lebukott h munka helyett egésznap vele volt!És még ő van felháborodva h rájöttem!Tanácstalanvagyok mert van 3 gyerekem ebből a kicsi közös vele...Úgy gondolom nekem lenne okom elmenni...de sajna a gyerekmiatt nemtudok
2016. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Sosem találkoztam volna nővel. Esetemben még a netes dolog is személytelen volt, mégha voltak benne csunya dolgok is... Mindent, ami ehhez a témához köt végleg töröltem és megszüntettem. Elhagyott, de nem adom fel. Küzdök a magam módjàn mégha ez csupa naivitás is. Öt szeretem...
2016. márc. 25. 21:40
 14/27 anonim ***** válasza:
56%
Küzdj...én is arra várok még ezekután is h észhez tér és minden a régi lesz!Bár azt kétlem..
2016. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Én pedig sajnos azt,hogy ujra egy család leszünk! De hiszem, bizom...Addig is becsülettel teszem a dolgom! Sajnos a multat nem tudom változtatni, de talán ha a jelenbdn nem is, akkor a jövöben lesz esély helyrehozni!
2016. márc. 25. 21:58
 16/27 anonim ***** válasza:
Bár én látnám h így küzd a párom!Remélem belátja a feleséged h ez nem akkora hiba volt h elkeljen mennie!Helyrehozható szerintem...kitartást! :)
2016. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne és egyszer...
2016. márc. 25. 22:10
 18/27 anonim ***** válasza:
Más esélyed nem maradt se Neked se nekem csak h bízzunk benne h rendeződik :) elköszönök...Jó éjszakát és Te se keseredj el :)
2016. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem adnák egy esèlyt sem ,legközelebb is ha gond lenne a kapcsolatban újra megtenèd sőtt akor lehet hogy mègjobban tovább is vi èd a dolgot.
2016. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Korábban sem tettem soha! De elfogadom a véleményedet! Hisz érthetö az is ha igy gondolod!
2016. márc. 25. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!