Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépés? Az újdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés? Az újdonság miatt? Vagy csak kaland? Ki meri és ki az aki nem? (32F)

Figyelt kérdés
Részemről, itthon minden rendben. Csak keresem az újat, a kalandot, hogy milyen lehet mással! Kinek van hasonló érzése?

2016. ápr. 24. 12:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Anyam elmult hatvan es aktiv szexualis eletet el. Szoval hagyjuk a nem elnek. 32 evesen ha unod a parod es ujat keresel barmi masban mi t hobbi, munka, tudasod fejlesztese, barati kor bovitese a vilag megismerese stb. (Azaz inkabb uj punika, uj cici, uj illat kell...), akkor hagyd a nodet es keress ujat. Folosleges megcsalni es ezzel elerni hogy tiszteletlen legyel vele stb.


En megcsaltam a parom 10 ev utan, de azert mert mar szinte utaltam. Nem voltam tisztesseges, de szerelembol tettem. Ott is hagytam utana. (Es akibe szerelmes voltam az sincs mar.)


A szuleim viszont 30 evig egyutt voltak es kiderult apam vegig csalta anyamat. Ize, eleg hulye erzes volt megtudni. Foleg anyamnak, aki nem vette eszre. Ez azert lehetett, mert apam allitolag csak szexben keresett ujat. Csak vegig szexeltek a hazassaguk, emlekszem rengeteg konyvuk volt, meg neztek egyutt szexfilmet. Szoval fejlodtek, ujultak. De ugy latszik vannak telhetetlenek. Amikor kiderult anyam lepattant, joggal. Apam egyedul van. Noi vannak, na de nem tarsai. Tanulsagos elnezni oket. Anyamnak uj elettarsa van.

2016. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolsó,hogy derült ki?

Nagyon jó,hogy anyukád talált elettarsat,és merte otthagyni a csalfa férjet.

En a szüleid korabeli vagyok,azért érdekel.


Hogy milyen lehet felrelepni,nem tudom,nekem lelkiismeretfurdalasom lenne utána...

2016. ápr. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!