Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépés? Az újdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés? Az újdonság miatt? Vagy csak kaland? Ki meri és ki az aki nem? (32F)

Figyelt kérdés
Részemről, itthon minden rendben. Csak keresem az újat, a kalandot, hogy milyen lehet mással! Kinek van hasonló érzése?

2016. ápr. 24. 12:30
1 2 3
 11/22 pörölycápa ***** válasza:
59%

Gerinctelen dolognak tartom a félrelépést, ha valaki szereti a párját, akkor nem tudom milyen lelkiismerettel rendelkezik az illető, hogy képes megcsalni. Tulajdonképpen akkor csak egy önző disznó, aki magának keresi a jót, az ujdonságot, a párja meg le van szarva, amiről nem tud az nem fáj.

Ha annyira kell a kaland, akkor meg kell beszélni a partnerrel hogy legyen nyílt kapcsolat, és akkor mindenki dughat fűvel-fával. Vagy az úgy már nem jó? A partner inkább csak fáradozzon a közön jövőért, családért, amíg a másik meg jókat hancúrozik?

2016. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nekem a volt csajom, csinálta, ezt, én meg közben neveltem a gyereketét.

Most 7 napmból 7 dolgozik, mert egyedül maradt. Pénze az meg nincs.

35 évesen meg nehéz már hozzászokni valakihez.

2016. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

# 10: Azt, hogy milyen mással, már volt alkalmam és lehetőségem kipróbálni a jelenlegi kapcsolatom ELŐTT. És ezeknek a próbálkozásoknak a sorából tudom, hogy a mostani párom a lehető legjobb választás számomra, ezért nincs igényem másra.

Az meg, hogy milyen lesz a kapcsolatunk 20 év múlva, rajtunk múlik: olyan lesz, amilyenné alakítjuk. És hiszem, hogy ha a kapcsolatot hazugságra, átverésre építeném, akkor egészen biztosan nem lenne olyan kapcsolatom, amilyenre vágyom. Közhely, de sz*rból nem lehet várat építeni. Ha jó kapcsolatot szeretnék, akkor pozitív értékekre igyekszem építkezni, mint bizalom, hűség, egymás iránti odaadás, odafigyelés, stb.

2016. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

Én merném csak nincsenek női jelentkezők... De gondoltam, hogy itt téged mindenki ki fog osztani... A legtöbb tejfelesszájú tini aki semmit sem tud az életről...

38/F És képzeljétek 1, az ember nem magántulajdon. 2, én mindent megtettem és a tenyeremen hordtam azokat a női párjaimat is akik vagy megcsaltak vagy akkor sem tettek semmit az életünk színesítése miatt... 3 iszonyúan tudok szeretni és sokkal nagyobb a csók,szex igényem és kultúrám mint egy átlag nőnek... 38/F Szóval simán kényeztetnék egy Bp-i hölgyet akinek szintén családja van de szürke az élete, mert sokkal okosabb dolog így kiegyensúlyozni az életünket, mint felrúgni és tönkre tenni a párunk és gyermekünk életét. Csak ezt sokan nem fogják fel. Itt is van a cégben aki elvált férfi 2 gyerekkel egy fiatal kolléganő miatt, szerintem jobban tette volna ha csak titkos szeretője lesz a nő és egybe marad a családja...

2016. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm megint az újabb válaszokat!

Sajnos ez az internet világa , névtelenül és arcunk felvállalása nélkül osztunk ki másokat. Amire felfigyeltem, hogy nem is igazán a kérdésre adtatok választ, hanem már elítéltetek és leosztottatok, bármilyen megkérdezés nélkül. Én egyfajta érzést fogalmaztam volna meg, bocsánat ha nem volt egyértelmű!

Egy tanács, mielőtt ítélkezünk valaki fölött, kérdezzétek meg az érintettet a dologról, nem kerül semmibe és még az is lehet, hogy jól jövünk ki belőle.

2016. ápr. 25. 11:40
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Én meg mint feleség,elmondtam a férjemnek,hogy nyugodtan rúgja fel a házasságunkat,ha más kell neki,mert hogy titokban félrejárjon,azt köszönöm nem.Nem kell a megalázás,még akkor sem ha csak két ember titka (egyébként nem szokott az lenni,mert előbb-utóbb egyre nehezebb titkolni) ha meg félremegy és megtudom akkor én rúgom fel a házasságunkat meg őt is.
2016. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A feleségedet megkérdezted róla,hogy mit szól,ha kalandozol egy kicsit???
2016. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%
Na látod 14-es ez a baj a ferfiak hozzaallasaval, meg a tieddel...inkabb lett volna titkos szeretője, aham....csak abba nem gondolsz bele, hogy ez egyik női résztvevőnek se tul jo, mitöbb igen megalazo....ez egyedül a szutyok pasasnak kedvező helyzet... a masik 2 sérül, nem kicsit.
2016. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

# 14: én történetesen idősebb vagyok nálad, úgy írtam véleményt.

Egyébként semmi gond a hozzáállásoddal, ha a párod tudtával és beleegyezésével teszed. Nagyon sokan élnek nyitott házasságban, nincs ezzel semmi gond, ha mindkét fél beleegyezésével történik.

De ha a háta mögött: az már hazugsággal és a bizalommal való visszaéléssel jár, és itt ezzel van a probléma.

2016. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Miért sérülne a másik fél, a párom is nyugodtan élvezze az életet... A nyitott kapcsolat nagyon ritka, még a volt szeretőm is megtiltotta a párjának pedig korábban abban életek. Most az a nő titokban megy félre, mert neki nem tetszik ha a férfi mással hetyeg. Na ezért gusztustalan és önző az ember. Én élnél nyitottban de a volt házasságomban is amikor felhoztam én voltam a világ leggonoszabb embere...

És képzeljétek a volt női szeretőm egyáltalán nem sérült abban a kapcsolatban, bár nem mondom ritka az ilyen nő.

2016. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!