Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők miért bocsájtják meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért bocsájtják meg a megcsalást olyan könnyen? Akár a többszöri megcsalást is?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 15:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Éppen hogy nem bocsátják meg.
2016. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
40%
Több csalódás után kénytelen az ember lánya belenyugodni, hogy minden férfi hűtlen.
2016. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%

Valószínű mert szeretik a férjüket, párjukat,és nem akarják elveszíteni.

Bírom,mikor 15 évesek 0 élettapasztalattal osztják itt az észt,hogy nem bocsátanák meg.

Persze aki megbocsátott nem fogja ideírni, mert nekiesnek...


Én is azt gondoltam akkor, hogy nincs tovább,vége.de az ember nem dob ki 23 évet az ablakon.

2016. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Mert tudják, hogy "az a férfi, amelyiknek tele van a hasa, és üres a zacsija, az nem lép félre".

Néhány kivételtől eltekintve, jellemzően az asszony elsárkányosodása, állandó lenézése, stb, készteti a férfit a félrelépésre.


Tudják, hogy az ők is tehetnek róla, és a pénz is nagyon sokat számít.

2016. máj. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Nem bocsájtottam meg, szakítottam.

N

2016. máj. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

" Több csalódás után kénytelen az ember lánya belenyugodni, hogy minden férfi hűtlen."


lol :) ez nekem új. ?:)

2016. máj. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
57%

"Bírom,mikor 15 évesek 0 élettapasztalattal osztják itt az észt,hogy nem bocsátanák meg. "


Köszönöm,38 vagyok, de repül az ilyen "pasi" azonnal.

Önerőből is átlag felett élek, semmi szükségem egy magát férfinek nevező majomra :)

2016. máj. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
41%

13!


Nem te dobtál volna ki 23 évet az ablakon. A párod már akkor megtette, mikor szemrebbenés nélkül félrekúrt!

2016. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

13 vagyok, már bánom, hogy ideírtam.Látjátok, ezért nem osztják meg itt, hogy ha megbocsátanak, pedig nem vagyunk épp kevesen...


Tévedsz utolsó, nem lett kidobva, mert változtattunk sok mindenen,és új fejezetet nyitottunk,pár napja ünnepeltük a 29. házassági évfordulónkat....

Amúgy annak már 6 éve, és tanult az esetből,megbánta,és nem ismétlődött meg.

De ez a mi dolgunk.nem érdekel senki véleménye.

Csak azért írtam én is le,hogy van ilyen is, mert már unalmas az a közhely,sablon szöveg, amit a megcsalásról írnak.

2016. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
13-as én veled értek egyet. De lelki kérdésekben ez az oldala alkalmatlan jó tanácsra. És ezekre mindenki istenfia reagál. Bezzeg ha felteszek egy szakmai kérdést, hogy valami, hogy kell megszerelni, tapétázni, milyen gépet vegyek, milyen alkatrész kell a kocsiba jó ha jön 1 hiteles és szakmai válasz. Én a lelki kérdéseket azért olvasgatom mert jókat lehet itt derülni semmi másért. 38 éves vagyok
2016. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!