Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapcsolatban lévő lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévő lányt átlagosan mennyire nehéz rávenni egy éjszakára (1-10)?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 23:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
53%

#20: Nem foglak győzködni, azt hiszel, amit csak akarsz, én eddig még egyszer nem "kötöttem" beléd, bár láttam már a neved 1-2 kérdéshez fűzött válasznál, de igazából ennyi. Ezen a héten is ez az első nap, hogy feljöttem, de már lassan kezdem megbánni.

A logikádon pedig még javíts, mert arra alapozva vádolni a másikat, hogy húú 73%-ja van neki is, igazán elismerésre méltó, csak épp szart sem bizonyít. Vádaskodni megfelelő ok és bizonyíték nélkül pedig nem túl szép/bölcs dolog.

2016. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Titusztitusz ***** válasza:
16%
21-es...Látod, most az előbb akaratlanul is SAJÁT MAGAD ELLEN BESZÉLTÉL...Hát ki volt az itt, aki ISMERETLENÜL IS TUDTA,hogy én milyen nőkkel vagyok körülvéve? Most meg pont te írod ugye, hogy "nem szép dolog bizonyítékok nélkül vádaskodni"...Hát bizony nem szép,valóban...De EZ akkor legyen rád is érvényes...(Azért remélem nem érzed a mi kis örökös vitáinkat kölcsönös támadásnak...Látom én azt jól hogy szimpinek találsz módfelett, ha nem tudatosan, akkor tudat alatt,ez ellen nincs kifogásom, nem vagyok én a csinos hölgyek ellensége sohasem, szóval ha szimpinek találsz azt az állandó kötekedés helyett kissé másabb módon is kifejezhetnéd néha...Mondjuk KEDVESSÉGGEL,és nyilt rajongással...Ez utóbbi dolgokat azért mégiscsak jobban szoktam kedvelni...)
2016. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

#22: Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak megjátszod?!

Te magad írtad, hogy az eddigi nőket, akiket ismertél, pár pillanat alatt el lehet csábítani, hiába voltak kapcsolatban!!! Akkor most mit fröcsögsz össze-vissza? Ebből egyértelműen következik, hogy akkor eddig ilyen nőkkel volták körbevéve. Jézusom, ehhez azért nem kell atomfizikusnak lenni, hogy ezt az apró konzekvenciát le tud vonni, de látom neked ez is megterhelő, hát sajnálom, tényleg..

A többi hablatyra nem írok semmit, mert még mindig nem rólam van szó, majd az illetékes "rajongód" biztos jelentkezik, addig tarts ki.!

2016. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Titusztitusz ***** válasza:
17%
23-as...Látom, jobban esik a lelkednek, ha továbbra is az eddigi stílusodat adod...Hát...Ha neked így jobb, felőlem akkor csak csináld...Viszont azért NE ENGEM vádolj már értetlenkedéssel már megint...ELOLVASTAD A PÉLDÁMAT kicsit fentebb az őzekröl, meg a vadászrol? Ha a nagy izgalmak közepette erröl megfeledkeztél, akkor próbáld meg újra...Hátha megérted azt, amire utalni akartam a példával...Előbb-utóbb csak sikerül...(Azért én továbbra is azt tanácsolnám ha nemharagszol, hogy próbálj már meg egy kicsit kedvesebben viselkedni, ha nekem írsz...Én elhiszem, hogy eddig olyan fickókkal voltál körülvéve akiknek EZ A STÍLUS bejön amit előadol nekem örökösen, de ÉN NEM VAGYOK ILYEN...És egyszer el fog veszleni a türelmem, és többet nem fogok foglalkozni a hsz-eiddel...Nem értem hogy miért nem hiszed ezt el...)
2016. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
58%

Jól van, trollkodj tovább, az még talán jól is áll neked, ha már eszed nincs, mással kompenzáld, végül is jogos. :D

Szép estét, megyek nézem inkább az Eurovíziót.

2016. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Titusztitusz ***** válasza:
16%
Szép estét neked is, nézzed akkor az eurovíziót, de időnként próbálj meg elgondolkodni azon is, amit pl. legutóbb írtam a stílusoddal kapcsolatosan...Szia...
2016. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
#26 Neked aztán van türelmed. Engem sokkal hamarabb kiakasztanak ezek a nők...
2016. máj. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Titusztitusz ***** válasza:
10%
Szia 27-es...Mondjuk abban igazad van,hogy sok primitív, és idegesítő nőszemély jár erre a portálra,de ez a "73°%-os" barátnőm azért nem ilyen volt régebben,csak azóta van teljesen kifordulva magábol,amióta volt itt néhány olyan kérdés,hogy pl. "Milyen külsejü nő az esetetek"? Na...Hát akkor én nagy naívan leírtam a kritériumaimat,éshát azóta néhány, a leírások okán valszeg kissé csalódott hölgyemény teljesen rámszállt,és ott kötekedik ahol csak bír...Mindegy hogy mit írnak, csak az a lényeg, hogy kitölthessék rajtam a dühüket, és a csalódottságukat...Ahogy megfigyeltem már, az zavarja némely nőszemély önértékelését leginkább,hogy megírtam fehéren-feketén, hogy azok a nők, akik nem szeretnek harisnyát hordani, azok számomra teljesen közömbösek...Akármilyen jól is néznek ki esetleg...Szóval van egy olyan érzésem, hogy ez a 73%-os hölgyemény se szeret harinacit hordani,de azt azért elvárná mégis,hogy kedveljem...De hiába erölködik ő is, a nadrágos nők nem az eseteim sehogyse...Aztán ezt vagy tudomásul veszi majd idővel vagy sem, legfeljebb majd ha már nagyon felbosszant, akkor ignorálni fogom a hsz-eit,aztán onnantol írhat majd amit csak akar...
2016. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
54%
Ha normális és gerinces a csaj, akkor 10/100. Ha ribi és nem hűséges, akkor 0
2016. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
6%
Normális, gerinces? Valami ilyesmi tényleg volt a legendákban...
2016. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!