Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapcsolatban lévő lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévő lányt átlagosan mennyire nehéz rávenni egy éjszakára (1-10)?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 23:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Két véglet van igazából.

Vannak akiket semmilyen áron nem lehet, van akit szinte rögtön. Szerintem ezt nem lehet "pontozni"

2016. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Titusztitusz ***** válasza:
45%
Attol függ a dolog, hogy kinek...Egy ronda fószernak valszeg nagyon nehéz dolga lenne, de egy "sármos", jó külsővel rendelkező férfinek valszeg hamar menne a dolog...(Nincs az a nő a világon, akit egy HELYES,és SÁRMOS férfi el ne tudna csábítani pillanatok alatt...Ez nekem szilárd meggyőződésem időtlen idők óta...)
2016. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
83%

"Nincs az a nő a világon, akit egy HELYES,és SÁRMOS férfi el ne tudna csábítani pillanatok alatt"


Na-na, ne túlozzunk. Talán ismered a Földön lévő összes nőt, hogy ilyen könnyen dobálózol hülyeségekkel? Az, hogy szerinted nincs olyan nő, még csak egy dolog. Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy valójában sincs. Magyarul ezzel annyit mondasz, hogy egy normális és hűséges nő sincs, egyiknek sincs szemernyi tartása sem, mert 10 perc alatt mindet ágyba lehet vinni. Hát ez aztán a felfogás.

Márpedig ha én kapcsolatban vagyok, akkor NINCS az a férfi, lehet bármilyen jóképű, helyes blabla, aki el tudna a barátomtól csábítani. Nekem van tartásom és számomra a hűség egy ismert szó, ami nagyon fontos alapköve egy kapcsolatnak!

2016. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Titusztitusz ***** válasza:
36%
13-as...Abban igazad van, hogy "nem ismerhetek minden nőt a világon", viszont akiket EDDIG ISMERTEM, azoknál szinte 100%-ban ez volt a helyzet...Szóval nézd el nekem azt, amit írtam...
2016. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

#14: Így már más, hogy akiket eddig ismertél. De hálaistennek vannak még normális lányok, akik tudják miről szól egy kapcsolat. Meg férfiak is. Ha ritka is, de van. És nem lehet mindenkit elcsábítani.


Mondjuk ne vedd sértésnek tényleg, de az is sokat sejtető, hogy te eddig csak olyan nőket ismertél, akiket kapcsolat mellett is percek alatt ágyba lehetett vinni. Számomra az ilyen "nők" sokkal inkább könnyűvérű r*ibik..

Miért ilyenekkel veszed körül magad?

2016. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Titusztitusz ***** válasza:
41%
15-ös...Ne ess a fenti saját mondandód hibájába...Hát HONNAN TUDOD TE, hogy milyen nők vesznek engem mindig körül?? Ne csináld már...(Amúgy elárulom neked, de csakis neked, hogy PONT OLYAN NŐK VESZNEK KÖRÜL MINDIG, mint amilyenek bárki mást is...Nem egy másik bolygón élek, hidd el...)
2016. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
58%

Nyugi, nem kell caps lock, anélkül is el tudom olvasni.

Egyébként, hogy honnan tudom? :D Ne haragudj már, nem te írtad épp az előbb, hogy akiket eddig te ismertél ilyenek voltak? Hát akkor ebből nem következik, hogy ilyen nőkkel vagy/voltál körülvéve? Nem értem tényleg, de igazából nem is érdekel, csak megjegyeztem.

Egy hasonló példa: ha van egy férfi/nő, aki már kb. 6x elvált és épp most válik a hetediktől is, akkor nem fordulna meg a fejedben, hogy nem biztos, hogy mindig a másikban volt a hiba, hanem abban az egyben, aki már hetedjére válik? Nem teljesen ugyanaz a szitu, de hasonló. És mondtam, hogy nem sértésnek szántam, nem kell kiakadni.

2016. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Titusztitusz ***** válasza:
15%
17-es...Neked aztán van ám logikád...Ilyen erővel mondhatnád azt is, hogy az erdőben a vadász "olyan őzekkel van mindig körülvéve, akik egy puska ravaszának finom meghúzása után azonnal összeesnek...De azért vannak másféle őzek is a világon, nehogy a vadász azt gondolja már magárol, hogy minden őz ilyen"...Mulatságos csajszi lehetel te...Szinte minden este bizonyítod ezt mostanában...(Bocsi, nem sértésként írtam ez utóbbit, inkább némi elismeréssel...)
2016. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Jólvan, látom kár veled vesződni, hisz legjobb védekezés a támadás. Nem érted, vagy csak nem akarod érteni, amit mondok, de mindegy is, szerencsére ez már nem az én bajom.


"Szinte minden este bizonyítod ezt mostanában"


Ezt pedig végképp nem tudom mire vélni, ugyanis jó ha hetente 1-2x feljövök, sőt mivel vizsgaidőszak van, már ennyit se. De nyilván a százalékom alapján következtetsz. Mert hát a te logikád is annyira kifinomult, hogy egész biztosan csak egy 73%-os van az egész gyk-n. :)

2016. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Titusztitusz ***** válasza:
21%
19-es...Tetszik nekem vitathatatlanul, hogy mostanában elég gyakran kerülgetel itt engem, bevallom, szimpik szoktak lenni nekem az ilyen ragaszkodó hölgyek,de azért néha hagyjál már szusszanni is egy kicsit, jó? (Amúgy gyakorlott netező vagyok én hidd el,úgyhogy rögtön megismerem valaki írásstílusát a legtöbbször,hiába írod azt, hogy összetévesztelek valakivel...Nem tévesztelek össze senkivel sem...)
2016. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!