Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőmmel összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel összevesztünk egy elég nagy hülyeség miatt (? )

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy mutassak neki 3 olyan ismertebb személyt, aki az én zsánerem és erre veszekedni kezdett, hogy ezek egyáltalán nem hasonlítanak rá és ráadásul "egy kaptafa az ízlésem", szóval nem hiszi, hogy van közös jövőnk.


Szerintem nem is egy kaptafa, ez nem is számít és különben meg minek kérdezte?

Talán igaz, hogy ő nem hasonlít rájuk...

Őket mutattam:

[link]

[link]

[link]



2016. jún. 6. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

A legtöbb nőnek semmi mást nem szabad mondani, mint azt, hogy pontosan ő a szépségideálod, és rajta kívül egyetlen nőt sem találsz vonzónak az egész világon, sőt amióta megismerted, rájöttél, hogy korábban sem tetszett egyáltalán senki. Ehhez az állításhoz aztán tűzön-vízen keresztül ragaszkodni kell, bármit mond, bármilyen érvekkel próbál is kiszedni belőled akármit a csaj.


A legtöbb nő lelkileg az "Ágin tegnap farmernadrág volt" típusú állításokat sem képes ugyanis feldolgozni, ha bármilyen nyakatekert módon arra tud következtetni belőlük, hogy szerinted talán, elképzelhetőleg, feltehetőleg, valami fantáziavilágban, valakinek az őrült víziói meg ópiumos lázálmai között őrajta kívül is akad még akármilyen csekély vonzerővel bíró egyetlenegy női lény is a világon.

2016. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ennyit arról, hogy a nők beképzeltek. A legtöbb lánynak nagyon is alacsony az önbizalma, ezért reagált úgy.. Régen én is ilyen voltam, tudom, hogy idegesítő lehet. :/ De most olyan kapcsolatom van, hogy nem húznám fel magam ilyesmiken, teljes mértékben bízok a páromban.

Kérdező, javítani kellene a kapcsolatotokon, és érd el, hogy bízzon benned, és főleg magában! Amíg magában nem bízik, addig ki fog akadni ilyeneken. Hidd el, ő se élvezi, én tudom mit érez, és rettenetesen fáj.

2016. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előveszed az albumot, kiveszel 3 képet a csajodról, oszt mosolyogsz.
2016. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!