Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit tegyek? Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt. Férjem külföldön dolgozik. Tegnap beleléptem a facebookjába és láttam valami üzenet engedélykérést. Írta a főnöke húga aki ott nyaral és egymás mellett laknak hogy finom volt a sütemény.

Ráirtam hogy ugye és kérdeztem hogyhogy bejelölt erre mondta viberen már beszélünk. Ugye nem gondolta volna hogy velem beszél. Viszont elmondtam hogy ki vagyok. Kérdezte hogy vagyok és hogy sokat hallott rólam.


Nekem rosszul esett hogy semmit sem tudok és viberen is beszélnek. Gépre telepítettem a vibert és belèptem a férjem telefonszámával ő meg adta a kódot és nyert ügyem volt. Az üzik jöttek de gyorsan törölte. Volt benne egy ilyen viszont

F; itt vagy?

N;Igen

F;nálad

N; mivan?

F; megyek pill


Este 22 15 kor akart ki menni hozzá.

Hívtam skypon tenni akarta nem sokára mondtam neki mint egy "idióta "hogy a Skype úgy marad. Viszont elsötétült és semmit se láttam.

Fogalmam sincs mit higgyek. Azt mondta azért akart át menni mikor mondtam neki hogy mindent láttam hogy bocsánatot kérjen amiért bele kavartuk és ezt viberen bunk*ság lett volna megírni


2016. jún. 13. 11:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor nyomozuk le a többi kódolt írást mert életbe vágó hogy megfejtsük ... A sütiben az erő
2016. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha nem jól értem a leveled, akkor jelezd. (De hogy kapj választ is), a történeted:


10 éve vannak együtt a férjével, aki jelenleg külföldön dolgozik. Ott nyaral (külföldön) a férje főnökének a húga.

A kérdező belépett a férje facebook fiókjába, ahol váltott pár levelet a lánnyal a férje nevében a sütiről. A lány azt hitte, hogy a férjjel beszélget, de a kérdező végül megmondta, hogy vele beszélget.


Ami a probléma, hogy ő sem a sütiről nem hallott (a férjétől), és a facebook-os beszélgetésből tudta meg azt is, hogy Viber-en is beszélnek (a férje és a lány).

(A lány ellenben tudott róla.)


Következő lépésként számítógépen belépett a férje Viber fiókjába. Így olvashatta az aktuális üzenetváltásokat a lány és a férje között. A következő beszélgetés hangzott el 22:15-kor:


F; itt vagy?

N;Igen

F;nálad

N; mivan?

F; megyek pill


(Ezt a férje rövid időn belül törölte.) Ekkor felhívta sype-on a férjét, és hogy biztos lehessen benne, hogy nem ment át este a lányhoz arra kérte, hogy maradjon vonalban (skype-on). De a kép elsötétült...


Miután szembesítette a férjét azzal, hogy mindent tud (látta az üzenetváltásokat és hogy olyan későn át akart menni a lányhoz), a férje azt a magyarázatot adta, hogy csak bocsánatot akart kérni tőle ezért az egész incidensért (hogy belevonták? facebook?) és ezt inkább személyesen akarta megtenni.



Szerintem ez egy elég nehéz ügy... Nekem gyanús lenne... De ezt Neked kell eldöntened, hogy megbízol-e benne annyira, hogy elhidd a magyarázatát.

2016. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy értelmeztem, hogy rigó jancsi leápolta borzas katát idegenben, miközben otthon a feleség női szeszélyt sütött.
2016. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!