Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mire gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok, ha máshogy lenne beágyazva?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom mondta, hogy volt itt az egyik lány ismerőse, mert az utcán találkoztak, és följött, hogy megnézze az új kutyánkat (kölyök). Ezzel még nem is lenne semmi baj, csakhogy nekem föltűnt, hogy az ágy máshogy van bevetve. A takarónak a végét én mindig visszahajtom, reggel is így hagytam ott, most pedig nem volt visszahajtva. És a párnák is máshogy voltak elrendezve, én mindig teljesen vízszintesen hagyom, most meg oda volt támasztva az ágy támlájához. Gondoltam arra, hogy biztos csak párom dőlt le (ő most szabin van), de ilyenkor ő a kanapén szokott ledőlni, nem a hálóban. Beágyazni meg végképp nem szokott...

Ti mit gondoltok, szerintetek is azt jelenti, hogy lefeküdtek? Ti rákérdeznétek?


2016. aug. 1. 13:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%

Oké. ÉS ha megdugta, akkor mi van?

1-1 érzelemmentes dugás miatt jó volna, ha nem kéne szétcsapni az egész családot, gyerekeken osztozni meg balhézni.

Egy 50 évre szóló szerződés esetén ennyi rugalmasság mindkét fél részéről bele kéne hogy férjen.

2016. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy párnacsatát rendeztek... :) Mondjuk szerintem fölöttébb gyanús ez a beágyazás dolog, meg az is hogy lányismerőst csakúgy felhívni a lakásra. Jah, persze, a kiskutya. Na meg a bélyeggyűjtemény, igaz? Ha egy fiú meg egy lány kettesben van egy lakásban, ott bármi megtörténhet. Én rákérdeznék...
2016. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%

#1


Ó világ, ó erkölcsök...


Ember, mi ez a duma?!

2016. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom 3-as, minek látszik?
2016. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Ez így önmagában nem sokat bizonyít, ha tényleg történt is valami, akkor is simán kivédhető lenne, ha rákérdeznél. Úgyhogy én várnék egyén jelekre is.

Mit gondolsz, alapvetően van okod gyanakodni?

2016. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
egyén=egyéb
2016. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

1-es honnan tudod, hogy érzelemmentes dugás volt?Ott voltál vagy magadból indulsz ki?

Kérdező én rákérdeznék, de lehet nem kapsz őszinte választ.

2016. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

#4


Tipikus gyenge erköcsű dmának aki azonnal kimagyarázza a megcsalást úgy beállítva, mintha "muszáj lett volna", mert "ez az emberi természet", megfűszerezve egy kis szélsőliberális "az ember azt tesz amit akar".

2016. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Több, mint érdekes. Gondolkodjunk logikusan. Az is lehet, hogy a kényelem miatt mentek be a szobába leülni az ágyra, és ott mutatta meg a kutyát neki. Ez még nem törvényszerű, hogy dugást jelent. Viszont, ha ezt nem tartod valószínűnek, akkor meg miért vetné be maga után az ágyat a pasas, ha le is dőlt egyedül pihenni, ha máskor sosem szokta bevetni és amúgy sem látja senki, aki nem megy be a szobába, max ő meg te? Ez is érdekes lehet.

Ha fura a viselkeése, kerüli a szemkontaktust, el-el tűnik telefonnal a WC-re hosszabb időre, sokszor rápillant a mobiljára, vagy üzit vár facen gépnél, lehet gyanakodni. Kérdezz rá amikor beszéltek pihenésről, lustálkodásról, hogy hogy aludt a kanapén tegnap? Ki tudta pihenni magát? Ha azt feleli, nem ott aludt, akkor meg jöhet a kérdésed kapásból, hogy miért ágyazott be másképp? Ezzel még nem sérted meg. :)

2016. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Bence_ ***** válasza:
Ő mit mondott?
2016. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!