Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mire gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok, ha máshogy lenne beágyazva?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom mondta, hogy volt itt az egyik lány ismerőse, mert az utcán találkoztak, és följött, hogy megnézze az új kutyánkat (kölyök). Ezzel még nem is lenne semmi baj, csakhogy nekem föltűnt, hogy az ágy máshogy van bevetve. A takarónak a végét én mindig visszahajtom, reggel is így hagytam ott, most pedig nem volt visszahajtva. És a párnák is máshogy voltak elrendezve, én mindig teljesen vízszintesen hagyom, most meg oda volt támasztva az ágy támlájához. Gondoltam arra, hogy biztos csak párom dőlt le (ő most szabin van), de ilyenkor ő a kanapén szokott ledőlni, nem a hálóban. Beágyazni meg végképp nem szokott...

Ti mit gondoltok, szerintetek is azt jelenti, hogy lefeküdtek? Ti rákérdeznétek?


2016. aug. 1. 13:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

Ez gáz. Nem irígylem a kérdezőt.

Eleve gáz, hogy csak úgy megjelenik egy lány ismerős a saját lakásban, aki csak a párod ismerőse ès nem közös.


Csodállak, hogy eddig meg bírtad állni a kérdezést.

2016. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%

Köszi 8-as.

Valszeg én tényleg erkölcstelen lehetek a te szemedben, viszont ha te tényleg elhiszed, hogy 50 évig lehet valakit kívánni és csak őt, akkor te meg szimplán hülye vagy és nincs realitásérzéked.

Aki meg magáról hiszi el, hogy valaki csak vele akarna dugni egész hátralévő életében, abban nem tudnék megbízni, nem mernék vele gyereket vállalni.

2016. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, ott a kiskutya és lerángatta az ágyneműt. A párod meg a bugyit. Szóval, rosszalkodtak kicsit.

12-es. Ugye, te már kétszer többet éltél, mit az itt válaszoló, rózsaszín ködben úszók legtöbbje és tapasztaltad, láttad már a való életet.

2016. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%

1-es total egyetertek (es a barataim zome is)


Kerdezo, sztem ez meg semmite nem bizonyitek mert az is lehet h az agyon fekudtek es a kutyat simogattak, szoval ebbol nem vonnek le nagy konkluziokat:-))

2016. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

#14


Nagyszerű, szép világ ez. Csoda, hogy oda tartunk ahová? Remélem kitör valami atomháűború, mert ezért a féreg emberiségért már nem kár.

2016. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%

"Valszeg én tényleg erkölcstelen lehetek a te szemedben, viszont ha te tényleg elhiszed, hogy 50 évig lehet valakit kívánni és csak őt, akkor te meg szimplán hülye vagy és nincs realitásérzéked.

Aki meg magáról hiszi el, hogy valaki csak vele akarna dugni egész hátralévő életében, abban nem tudnék megbízni, nem mernék vele gyereket vállalni."


Én se vállalnék ribizlikkel gyereket. De nem vagyunk egyformák.

2016. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%
Megdugta jól tette.
2016. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%

#17


Újabb primitív őslény.

2016. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2016. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hát szerintem sajnos sanszos, hogy lefeküdtek. Mást is fel szokott így hívni? (akár fiú ismerős??) mert ha egyáltalán nem jellemző, akkor sajna elég valószínű, hogy kufirc volt.. :-(((( Sajnálom.
2016. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!