Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mire gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok, ha máshogy lenne beágyazva?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom mondta, hogy volt itt az egyik lány ismerőse, mert az utcán találkoztak, és följött, hogy megnézze az új kutyánkat (kölyök). Ezzel még nem is lenne semmi baj, csakhogy nekem föltűnt, hogy az ágy máshogy van bevetve. A takarónak a végét én mindig visszahajtom, reggel is így hagytam ott, most pedig nem volt visszahajtva. És a párnák is máshogy voltak elrendezve, én mindig teljesen vízszintesen hagyom, most meg oda volt támasztva az ágy támlájához. Gondoltam arra, hogy biztos csak párom dőlt le (ő most szabin van), de ilyenkor ő a kanapén szokott ledőlni, nem a hálóban. Beágyazni meg végképp nem szokott...

Ti mit gondoltok, szerintetek is azt jelenti, hogy lefeküdtek? Ti rákérdeznétek?


2016. aug. 1. 13:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"viszont ha te tényleg elhiszed, hogy 50 évig lehet valakit kívánni és csak őt, akkor te meg szimplán hülye vagy és nincs realitásérzéked"


Jól hangzik, de ebben a kategóriában többnyire még csak 5 évről sincs szó, nem hogy 50-ről.

2016. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
44%
Az 99% hogy az ágyatokban csinálta meg a másik lányt... Egy pasi minek vesződne ilyesmivel, hogy beágyazás? Nézz körül, van-e hajszál vagy idegen illatot érzel-e, aztán kérdezz rá.
2016. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mit szeretnél!Ha azt,hogy legközelebb óvatosabb legyen amikor megcsal ,akkor kérdezz rá,de ha meg akarod tudni,hogy megcsal,akkor figyelj oda rá a jövőben,figyeld meg.

Sokan azt hiszik,hogy egy feltett kérdéssel meg lehet buktatni valakit,pedig így csak azt fogja megtudni,hogy sejthetsz valamit.

2016. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Egy pasi minek vesződne ilyesmivel, hogy beágyazás?"


Az én férjem mindig beágyaz. Én kimászok, úgy hagyom az ágyat, ahogy kidobott, ő meg mindig ágyaz. Meg mindig mindent a helyére rak. Katona, megszokta. Mást meg simán az anyja szoktatott rá. Azért ne tartsd már a pasikat igénytelen állatoknak, csak azért, mert neked nem volt jobbhoz szerencséd.

2016. aug. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!