Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiatal lányok! Ti vállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Ti vállalnátok a "szerető" szerepet egy nős férfi életében rövidtávon?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 14:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyen esetet képzeltem most el ehhez a kérdéshez, hogy el akarsz válni a feleségedtől, hogy utána a másik lánnyal lehess, de nem megy neked olyan könnyen, esetleg van már gyereketek is asszonnyal. Hát, fú, nem tudom. Hát én a lelkiismeretem miatt megcsalásban nemigen lennék partner. Először váljon el a feleségétől, és utána összejöhetnénk, de addig szerintem semmi.
2016. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem, sima szexkapcsolat se való nekem, megcsalásban meg végképp nem akarok segédkezni. 19l
2016. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
#10-es. Pedig elég sokan megteszik ezt hidd el. Amúgy én is csodálom, hogy sok nő hogy képes ilyen kapcsolatba bele menni családos emberekkel. Szerintem vannak nők aki ezt élvezik is, hogy akár a férfi családja is rámehet a dologra. Vagy egysszerűen csak plusz izgalmat jelent nekik, hiszen nekik ebben semmi vesztenivalójuk nincs.
2016. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

NEM, mert annál többre tartom magam, és nem is tudnék olyan ffit tisztelni-szeretni, aki szeretőstátuszba akar taszítani.

a rövid távról meg annyit, hogy ez egy kamu duma, ha azzal hiteget, h. x időn belül elvál, és csak addig bírd ki.

a hazug, kényelmes, gyáva pasik dumája ez.

adj neki ultimátumot: csak akkor randizol vele, ha már elvált, válási papírt látni akarod.

2016. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó. Azért ez nem olyan egyszerű ám, hogy váljon el egyik napról a másikra, főleg ha gyerek is van, közös vagyon, stb. Ráadásuk egy biztosat feladni egy bizonytalan új valakiért megéri szerinted?
2016. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%

Ha tenyleg orulten szerelmes akkor megteszi es megeri

Aki ugy gondolkodik mint az utolso az nem szereles csak kqurbi akar.

2016. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%
A 4.el egyetertek.Nem volt egeszseges lelkileg,kiboritotta a bilit,hogy megtudjam.Terhesseget hazudott,es egyéb aljassagra is kepes volt az a no,akit parszor megdugott a ferjem,egyreszt sajnalatbol,es mert mi akkor hullamvolgyben boltunk,azt hitte en mar nem szeretem,a no pedig keznel volt,es regota jeleket kuldozgetett,hogy kapható egy viszonyra...
2016. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem. A hűtlenségtől, nős pasassal hetyegés gondolatától alapvetően rosszul vagyok, de a rövidtávú kapcsolat sem vonzana.
2016. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

a nő részéről feleslegesen elfecsérelt idő.ráadásul milyen pasi az aki nem szavatartó és nem vállalja azt amit csinál? már ezért sem kellene.hazudozni bujkálni-naneee.

ha felesége van-de bármi okból már valami miatt ez nem okés-akkor legyen férfi és mondja meg közölje és aztán lépjen.

aki sunnyog-sok esetben igy teszi izgalmassá az életét.

és tán a leglényegesebb:folyamatos hazudozás mint a két fél felé.csak az egyik mindig azt hiszi-amit el akar hinni.

na most ezek után a kérdés is okafogyott,hiszen mennyire értékelek egy olyan embert aki hazudik nekem és a bizalmammal igy bánik?

amit csak egyszer lehet eljátszani...

2016. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%
#15 ha nem gondolja komolyan, akkor nincs értelme - testi kapcsolatba egy normális(!) nő nem megy bele, pláne nem egy nős férfival
2016. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!