Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiatal lányok! Ti vállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Ti vállalnátok a "szerető" szerepet egy nős férfi életében rövidtávon?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 14:33
1 2 3
 21/24 Noren1989 ***** válasza:
#19es, ha hiszed, ha nem, a nőknél kb 28-30 évesnek kell már lenni, hogy belássák, mennyi időt pocsékoltak el ilyen emberekre.
2016. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

Nincs igazad, kedves #4-es. A válásom után kisebb dúlást végeztem a szebbik nem körében, és mivel nem akartam rögtön lekötni magam, minden potenciális jelöltnek azt mondtam, hogy nős vagyok (ez akkor még igaz is volt), de azt nem közöltem, hogy már nem élünk együtt. Ez alatt az idő alatt kétféle nővel volt dolgom;

1. Volt már szerető, és köszöni szépen, de a büdös életben még egyszer nem megy bele ilyenbe.

2. Nem volt még szerető, és soha nem is akart ilyenbe belemenni, de most "a kedvemért" megalkuszik az ördöggel.

2016. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már szerető rövidtávon, büszke nem vagyok rá, de nem is tagadom, elmondtam a páromnak is, ez hozzátartozik a múltamhoz, ez van. A jövőben nem tervezek semmi ilyesmit, és nem is mennék bele.
2016. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

noren 1989-nek.nincs vita.én is ezt gondolom,sejtem.

sajnálom is mert ezt az elfecsérelt időt soha senki nem kapja vissza.

és ugye nagyon nem mindegy,melyik életkorban is dobtam oda jó pár évet.a semmire.

2016. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!