Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Eléggé kínos a helyzet. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé kínos a helyzet. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Üdv!


Sajnos a barátnőm rossz anyagi helyzetbe került, én viszont nem fogom fedezni a hiteleit. Ezért úgy döntött, hogy az interneten fog pénzt keresni, szexchattel (maszturbál a webkamerában más férfiaknak). A dolgunkat az nehezíti meg, hogy egy háztartásban élünk, Ő a másik szobában van, én is itthonról dolgozom. Tehát egész nap együtt vagyunk, dolgozunk. Az Ő munkájával kapcsolatos dolgokat pár évvel ezelőtt tapasztaltam, elég negatív élményekkel. Engem nagyon zavar, hogy egész nap hallgatnom kell, ahogy élvezkedik és maszturbál. Igazából nem tudom eldönteni, hogy tényleg élvezi-e, vagy csak megjátsza magát, de eléggé túlspirált állapotban van mostanában, viszont, ha szexelünk egyfolytában az jár a fejemben, hogy velem is csak megjátsza azt, hogy élvezi... Nem tetszik neki, hogy én az ezáltal generált feszültséget, ami bennem van, úgy adom ki, hogy beszologatok neki, de probálom poénosan előadni, de így sem tetszik neki. Szeretem nagyon ezt a nőt, de úgy érzem, hogy a veszültség tovább fokozodik bennem, ezért jönnek elő belőlem az olyan gondolatok, hogy esetleg szakítanom kellene vele. Aki tudna tanácsot adni, vagy volt / van hasonló helyzetben, és megosztaná a tapasztalatait, azt nagyon megköszönném.



2016. szept. 4. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a hozzáállással lehet, hogy tényleg el kéne hagynod. Te nem szereted őt igazán, nem így állnál hozzá különben. De a csaj is gáz. Attól, hogy pénzügyi problémái vannak, nem annak kellene lennie az első megoldásnak, hogy akkor ilyesmit tesz. Miért nem vállal másféle munkát? Sok mindent elárul róla, hogy inkább ezt csinálja... Neked meg mellette kéne állnod, és nem szabadna hagynod, hogy így keressen pénzt, sőt már a legelején meg kellett volna akadályoznod, hogy idáig süllyedjen ezzel a "melóval".
2016. szept. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1,Fogd kézen, vidd el a munkaügyibe s keressetek normális állást neki.

2, Közben gondolkodj el azon ér e ennyit a külön kasszátok s a méltóságod illetve az, hogy benne meg semennyi sincs...

2016. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy a fenebe nem erzed, hogy valos orgazmusa van-e? Annyi jelet adja a nonel az orgazmus, mint a fene.
2016. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Az beszéltük meg, hogy átmeneti állapot, max 4 hónap lesz..."

Lehet, hogy ezt beszéltétek meg. A baj csak az ezzel, hogy amint újra húzósabb anyagi helyzetbe kerül, rögtön eszébe fog jutni az a pénzforrás.

2016. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!