Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy megcsaltam? Mi lesz, ha lefújja az esküvőt?

Figyelt kérdés

4 éve együtt vagyunk. Tökéletes férfi, tényleg.

A tenyerén hordoz, mindenről tudunk beszélgetni, szeretjük egymást, elviseli a hisztijeimet szó nélkül, bármi van, megoldja, szóval ő az az ember, aki mellett akárhol biztonságban érzem magam.

Emellett külseje sem elhanyagolandó, megvan a megfelelő anyagi háttere is.

És eljegyzett, jövő tavasszal lesz az esküvőnk.

De mikor megkérte a kezem, én kétségbe estem, összezavarodtam. Az eljegyzésünk után pár nappal én hazautaztam Magyarországra, mert anyukámnak a szülinapja volt, megleptem, itt voltam pár napot. És abban a néhány napban találkoztam egy régi ismerőssel, akiért régen nagyon odavoltam, de csak plátói volt a dolog... Most pedig összegabalyodtunk és erről a vőlegényem nem tud.


2015. okt. 23. 16:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindenképp mondd el neki, mert addig úgysem leszel boldog, amíg ez a teher nyomja a lelked.. az esküvőn sem leszel boldog, és egyszer úgyis el fogod neki mondani, mert nem bírod tovább, akkor pedig jobb minél hamarabb elmondani.
2015. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak közben félek, hogy mit fog szólni...
2015. okt. 23. 16:59
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miert ilyen sok a megcsalos kerdes? Mindenki egyre retardaltabb lesz vagy mi?
2015. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Én nem mondanám el, igz én nem is csalnám a páromat.

Jogosan mondaná le az eküvőt, én utána nem tudnék megbízni benned.

2015. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülni nem fog neki az biztos, de te ismered, hogy milyen ember..Lehet, hogy annyira szeret, hogy megbocsát, és akkor nyitott szívvel tudjátok újrakezdeni, illetve elkezdeni a közös életet..Persze az is lehet, hogy nem tudja feldolgozni és akkor lefújja az esküvőt.. de egy életen át hazudni nagyon rossz lesz..
2015. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy egy ismerősöm ezt úgy oldotta meg, hogy megengedte, hogy a pasi is félrelépjén (meg is tette), azóta is "boldogok" együtt..
2015. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

És hogy összezavarodtál és lefeküdtél mással,most jobban érzed magad, kitisztult , és most attól félsz,hogy kidob?

Komolyan kérdezem.

2015. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha minimális ész és tartás van benne kidob. Drága lecke lesz, mert ilyen férfit nem találsz még egyet. Joga van tudni erről, mert nálad sokkal jobbat érdemel.
2015. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy velem van a baj, de ezt sosem fogom megérteni. Ha szeretek valakit, akkor egy utazás nem elég ahhoz, hogy egyből rákattanjak másra, és lefeküdjek vele. Régi ismeretség vagy jegygyűrű ide vagy oda. Egy gyűrűtől hogyan lehet összezavarodni?

Talán az esküvőre még a numera előtt kellett volna gondolni. Én biztos nem bocsájtanék meg ilyet egy nőnek sem, feleségül pedig főleg nem venném. De lehet én vagyok maradi ebben a modern világban...


29F

2015. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasi azonnal kirug. Ha nem mondod el, ugyis rajon valahogy. Draga tanulopenz volt. N
2015. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!