Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak? Terhesseg alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak? Terhesseg alatt megcsalas?

Figyelt kérdés
Veszelyeztett terhes vagyok es meg van a szüleseg 5-6honap.Tudom nem kene stresszelnem de felek h parom szamara hosszu lesz es felrelep veletlenül.Bizom benne de nem tudom kepes lesz e önuralomra.Van itt olyan ferfi aki kibirta?mennyire volt nehez?mit tehetnek h könnyitsek rajta?mit javasoltok?
2016. szept. 12. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%

Nem csak a behatolásos szex létezik! Másról még nem is hallottál?

Biztos van olyan is, amit te is meg tudsz neki tenni.

A férfinak ilyenkor sok mindent ki kell bírnia, de a nő tud neki segíteni.

Ha majd lesz tejed, a baba után őt is a melledre teheted pl., ha szereti.

2016. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
erényöv?az amugy pontosan micsoda?hallottam mar rola de nem ertem hogy hasznal? am az durva lenne sztem ilyet mondanek paromnak tuti elhagyna
2016. szept. 12. 13:00
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi valaszokat,remelem kibirja es nem csinal hülyeseget,es nem enged a veletlen kisertesnek.csak megis bennem motoszkal mivan,ha...
2016. szept. 12. 13:01
 14/18 anonim ***** válasza:

A reakciód alapján szex nuku.

Jól látom?

2016. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
oralis van de olyan mintha kenyelmetlenül erezne magat talan a baba miatt h tudja h ös is ott van
2016. szept. 12. 13:36
 16/18 anonim ***** válasza:

Ezt beszéljétek meg. Lehet, hogy nem gondolkodott el rajta.

Próbálj mást is... pl. kapd el őt csak kézzel.

Vagy fürödjetek együtt. Legyél többet lenge ruhában... ilyesmi.

2016. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Erenyov

Olyan fem vagy muamyag penisz kaloda ami megakadalyozza a nemi kozosulest illetve azt h rendesen felalljon neki

Mert az fajni fog

A herek korul egy gyuru van es a penisz egy.hasonlo alaku szerkeuetben nyugszik

Kis lakattal lehet lezarni a fem levehetetlen a muanyag elvben torik de nem erdemes a serules miatt

Tobb meretben is lehet kapni illetve szetben ...

2016. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Titusztitusz ***** válasza:
Ha terhességi komplikációk miatt veszélyes dolog számodra a szex,akkor csináljátok a dolgot kicsit máshogyan...Pl.análisan,vagy orálisan...Hidd el ha mondom,ez utóbbi variációk is tökéletesen ki tudják elégíteni a férfiakat...Ha mindezek ellenére mégis megcsalna a férjed,akkor az nem szexhiány miatt történne majd meg...
2016. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!