Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszútávú viszonyra megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú viszonyra megcsalásra van indok, mentség?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 12:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
Megcsalt felesėg vagyok.Mėg csak pår hetes volt a viszony, mikor råjöttem, ės kidobtam a fėrjem.Nem tudtam, hogy ennyire tud fåjni, hogy īgy tudok gyűlölni.Beadtam a vålôpert, elmentem pszicholôgushoz.Råvilågītott, hogyan csesztėk el a fėrjem gyerekkoråban a szülei, hogy nincs problėmamegoldô kėszsėge, mindig menekült.S mivel csak gyűltek a problėmåk, a megcsalås megoldåsåba menekült.Kivėdhetetlen volt rėszemről, de a fėrjem tehetett volna ellene.Szôval meg lehet indokolni, de mentsėg akkor sincs rå.
2016. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Arra, hogy rajtam kívül másba is beledugta, arra nincs mentség.
2016. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Miert kene mentseg?


Az indok es a magyarazat eppen eleg, szerintem az ember ne mentegesse magat foleg ne masoktol varjon felmentest leven csak magunknak tartozunk elszamolassal.

2016. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13-as vagyok kifelejtettem, hogy hulyeseg kiirni egy ilyen kerdest, mert miert erdekel h ki mit mond? Full anonim oldal, kit erdekel higy a 16 eves kovacsjozsi milyen allasponton van:-)))
2016. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
De, hogy letojuk és elhanyagoljuk a másikat az ugye normális, mert már ő a mi tulajdonunk...Hányok az emberiségtől...
2016. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
8%

Hosszútávú (a teljes hátralevő felnőtt életünkre szóló) hűség értelmetlen, felelőtlen bevállalására van mentség???


Amit aztán nem tudunk betartani? Vagy ha igen, akkor milyen áron? Olyan áron, hogy az élet legnagyobb öröméről mondunk le? Úgy mi értelme van élni, azaz nem is élni, hanem vegetálni???


Inkább ezen kellene gondolkozni, nem ragaszkodni egy hülye, betarthatatlan és az emberi természettel ellenkező dogmához...


Aki vakon hisz a fogadott hűség fogalmában, az ne csodálkozzon, ha pofára esik.


Tudom, jön a másik dogma, hogy akkor el kell válni. De annak meg a közösen vállalt projekt, a gyerekek látják kárát. Márpedig értük sokkal inkább felelősek vagyunk, mint egymásért.


Szerintem a kapcsolatokban egy bizonyos kor vagy bizonyos számú együtt töltött év után szabadságot kellene adni egymásnak. Ki-ki éljen vele ahogy tud...

2016. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
16os el sem hiszem, hogy végre valaki itt leírja a lényeget és nem csak sarat dobál. Szuper hozzászólás volt!
2016. dec. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

16-os! Az elmėleteddel egy a gond, hogy åltalåban minden a fėrfinak jår, a nő meg nevelje a gyerekeket, vėgezze a håzimunkåt, dolgozik, ės mėg nėzze el, hogy a fėrfi fėlrekûr.

Nagyon kevės håzassågban egyenlő partnerek a felek.

2016. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16-os: de itt hosszú távú viszonyról volt szó. Nem egy-egy kósza félredugásról, hanem párhuzamos kapcsolatokról, ahol a legtöbb esetben mindkét félnek azt hazudja az illető, hogy teljesen monogám. Ha ennyire nem működik az életen át tartó hűség, akkor miért akarja ezt kétszeresen is bejátszani az ember? Egy-egy dugásnál még azt mondanám, hogy akár igazad is lehet (bár nem értek veled egyet, mert sok ember társadalmi normák nélkül, belső indíttatásból is monogám hajlamú), de a kérdés hosszú távú viszonyról szól. A változatosságot két ember felé történő elköteleződéssel meg igencsak nehéz fenntartani, plusz azért ezzel a gyerekek szerintem sokkal jobban sérülnek, ha vannak, mintha csak egyszer félredug vagy egyszerűen elválnak- mert az egyik szülő erőforrásainak igencsak nagy százaléka a másik partnerre használódik el.
2016. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kedves 18as. Azért nem mindig a férfi a fekete bárány. Ismerek olyan nőt aki felhozta a párjának éljenek nyitott kapcsolatban majd amikor nem tetszett neki, hogy a férfi is más nővel van visszavonta ezt. De a hölgy azóta is félrejár titokban. A férfit nem tudom, hogy szintén zenész-e.
2016. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!