Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebuktatni a férjet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDDA kérdése:

Lebuktatni a férjet, de hogyan, hogy a barátság megmaradjon?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, mert nem tudom, hogyan oldjam meg. Tizenéves baráti kapcsolatot ápolok egy házaspárral, 8 éves lányuknak a keresztanyja vagyok. Egyformán kedvelem mind a két felet, de a férjet hamarabb ismertem meg közös hobbinkból kifolyólag. Ez azért lényeges, mert pár hónapja beavatott engem az ő kis titkos életébe, újra szerelmes, csak nem a feleségébe. A lányt is ismerem, közös hobbink által, kedves, aranyos. A gond akkor kezdődött, amikor a feleség pár hónap után gyanakodni kezdett, hogy valami nem stimmel a férjével és tőlem kér segítséget a nyomozáshoz. Látom rajta, hogy kétségbeesetten vissza akarja szerezni a férjét és nagyon szenved. Én meg nem mondhatom el neki az igazságot, mert akkor elárulnám a másik barátomat, aki rám bízta a titkát. Egyre kényelmetlenebb lett a szitu, vergődöm. Azt találtam ki, hogy jó lenne, ha valaki más buktatná őket le. De ki és hogy oldjam meg? Nem tudja rajtam kívül senki a titkos viszonyt, a férj nem szándékozik kilépni a házasságból és nem akar lemondani a szerelméről sem. Sajnos nagyon óvatosak, nem hagynak nyomot maguk után.

Kérlek segítsetek, hogy oldjam meg a helyzetet? Le akarnám őket buktatni, de a barátságot meg szeretném tartani mind a két fél részéről. (35+-os korosztály)



2016. okt. 4. 14:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha kavarsz mindenképp bukni fogod a "barátságot" ezekkel. Ha nem akkor is, mert nem szóltál. Jó poén mi? Isten jókat röhög rajtunk embereken.
2016. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem kene egy ilyen ferfi baratsaga. Egyertelmuen bearulnam es kesz. Minek akarsz gerinctelen hernyokkal baratok lenni?
2016. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
0%

Szar barát vagy.


Nekem az egyik legjobb barátom, akit már középiskola óta ismerek évek óta félrekúr. Nem napi szinten, de azért havi párszor benéz a szeretőjéhez.


Eszemben sem lenne lebuktatni.

Meg alapból úgy beszélsz erről az egészről mintha valami bűncselekmény történne éppen, amiért börtönbe lehet kerülni...

2016. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
5%

#2


Mert te biztos tiszta, semmilyen rossz dolgot nem tevő ember vagy, a "makulátlan lovag".


Ha-ha.

2016. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%

Amikor kiderült, hogy egy régi barát tudott róla, hogy a drága exférjem hónapok óta csal, és nem mondta el nekem, ott és abban a percben szűntünk meg barátok lenni.


Ezt csak gondoltam leírom, bár lehet, hogy a ti esetetekben a feleség sokkal megbocsájtóbb típus, ki tudja...


Másrészt gratulálok neked is, ha van gyomrod ehhez asszisztálni.

Egyébként ne aggódj, a szerető fogja saját magukat lebuktatni, mert 99% azért kezd nős férfival, mert meggyőződése, hogy érte el fogja hagyni a családját.


A legjobb az lenne, ha névtelenül a tudtára adnád, akár levélke formájában (autó szélvédőre téve, a gyerek ovis zsákjába beletéve, e-mail ismeretlen címről, kamu fb profil, stb.), úgy hogy biztosan a feleség olvassa csak el.


Ha gerincesebb megoldás is jó, akkor a férj elé állsz, hogy te ezt a titkot túl nagy tehernek érzed, a megcsaláshoz nem asszisztálsz, úgyhogy vagy elmondja ő a feleségének, vagy te fogod, van rá 3 napja.


Aztán már az ő dolguk, hogy ezt hogy tudják lerendezni, nem te vagy a hibás, ha elválnak, hanem aki félrelépett.

2016. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
36%

Nekem a régi mondás jut eszembe: baxni is, és szűznek maradni egyszerre nem lehet. Mindenáron le akarod buktatni a barátodat, a rád bízott titkot másokkal megosztani, kvázi visszaélsz a bizalmával, de jó lenne, ha ezt másvalakivel csináltatnád, hogy a te kezed tiszta maradjon, ráadásul a barátságuk is megmaradjon. Ez tisztán xarkeverés, nem barátság.

Ja, még egy mondás jutott eszembe: Istenem, csak a barátaimtól védj meg engem, az ellenségeimmel magam is elbánok.

2016. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
84%

A legkorrektebb megoldás, ha rábeszéled a férjet, hogy mondja el a feleségének a dolgot. Bár kétséges, hogy ez sikerrel jár-e, ha nem akar elválni.


Egy fokozattal keményebb, ha ultimátumot adsz neki, hogy vagy ő mondja el vagy te. Mivel ő avatott be, így nincs igazán oka haragudni rád ezért. Eleve érthetetlen, hogy ha fent akarja tartani a status quo-t, akkor neked miért mondta el. Nekem ez a történet gyenge pontja.


Minden további lehetőségnél legalább az egyikük haragudni fog rád.

2016. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%

# 7 válaszadóval értek egyet. A férjet próbálnám rábeszélni, hogy valljon színt, sőt, azt is jelezném neki, hogy a felesége már úgyis gyanakszik és nyomoz, szóval semmiképpen nem fogja tudni elkerülni a lebukást.


Nem tudsz jól kijönni a helyzetből. Az exem már azért berágott a barátaira, mert felvilágosították a hölgyet, akinek udvarolgatott, hogy én is képben vagyok...

2016. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%
Kettes vagyok es nem vagyok makulatlan lovag de szeretot nem tartok legalabb ;)
2016. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
27%

Hogy a baratsag is megmaradjon,nem fog menni a lebuktatas...sot,ha a feleseg nem hiszi el,vagy mégis,de utana kibekulnek,szaxrban maradsz...


A ferjem legjobb haverja csalja a neje,de mi nem szolunk,az o maganugyuk,mondjuk a nejjel nem vagyunk annyira joban...en sajnalom,meg fel vagyok haborodva,de tenyleg cdak rajuk tartozik,es mar ez nem az elso eset,sajnos...

2016. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!