Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebuktatni a férjet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDDA kérdése:

Lebuktatni a férjet, de hogyan, hogy a barátság megmaradjon?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, mert nem tudom, hogyan oldjam meg. Tizenéves baráti kapcsolatot ápolok egy házaspárral, 8 éves lányuknak a keresztanyja vagyok. Egyformán kedvelem mind a két felet, de a férjet hamarabb ismertem meg közös hobbinkból kifolyólag. Ez azért lényeges, mert pár hónapja beavatott engem az ő kis titkos életébe, újra szerelmes, csak nem a feleségébe. A lányt is ismerem, közös hobbink által, kedves, aranyos. A gond akkor kezdődött, amikor a feleség pár hónap után gyanakodni kezdett, hogy valami nem stimmel a férjével és tőlem kér segítséget a nyomozáshoz. Látom rajta, hogy kétségbeesetten vissza akarja szerezni a férjét és nagyon szenved. Én meg nem mondhatom el neki az igazságot, mert akkor elárulnám a másik barátomat, aki rám bízta a titkát. Egyre kényelmetlenebb lett a szitu, vergődöm. Azt találtam ki, hogy jó lenne, ha valaki más buktatná őket le. De ki és hogy oldjam meg? Nem tudja rajtam kívül senki a titkos viszonyt, a férj nem szándékozik kilépni a házasságból és nem akar lemondani a szerelméről sem. Sajnos nagyon óvatosak, nem hagynak nyomot maguk után.

Kérlek segítsetek, hogy oldjam meg a helyzetet? Le akarnám őket buktatni, de a barátságot meg szeretném tartani mind a két fél részéről. (35+-os korosztály)



2016. okt. 4. 14:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem az a baratsag ha bologato kutyanak tart vki.A vilag legxarabb szitujaba keveredtel es mivel orlodsz,most mar allast kell foglalnod vki mellett es a masikat v mindkettot elveszted.

Ha megis lebuknak v lebuktatod oket nevtelenul,akkor sem sajnalgathatod a baratnodet ugy teve mintha te semmirol sem tudtal mert ha a ferj egyetlen egyszer is elkottyintja h te tudtad,igyis ugyis le leszel kopve.


Akkor kellett volna raboritani az asztalt amikor ezt epp a felesege baratnojevel akarta kitargyalni.


Szoval vagy o mondja el vagy szolsz h te es sajnalod de nem birod orizni a titkot.Legyen az o baja h rossz celszemelyt valasztott "hencegni".


Vagy innentol hanyagolod mindkettejuk baratsagat es akkor valoban nem foglalsz allast.

2016. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Megértem a felháborodást, hogy milyen barát az ilyen. Jogos a kritika. De a felesége szemébe nézni és úgy hazudni szintén nagyon gáz.

Tudom, hogy nincs jó megoldás, csak legyen már vége.

A titkos üzi azért nem annyira járható, mert hát ki az az ismeretlen, aki ezt küldte? Ha óvatosak és csak én tudok róluk...amúgy azért avatott be, mert közös hobbink van és a leányzóval is ott találkozott, ő is oda jár. Nem tudom, mi legyen...

2016. okt. 4. 16:37
 23/38 A kérdező kommentje:

17-es

Értelek, de képzeld magad a helyembe. Több éves barátság van közöttünk, férj és feleség egyaránt. Mikor ez az egész elkezdődött, akkor úgy voltam vele, hogy ez nem az én dolgom. Ment is pár hónapot, mindenki vidám volt, férj feltöltve energiával, amit átadott az egész családnak. Majd jöttek az apró jelek, amit a felesége érzékelt és itt kért meg arra, hogy segítsek neki, mert valami nem stimmel, érzi...hát már belehazudtam a szemébe, igen, ilyen barát vagyok. Nyomorultul vagyok tőle.

2016. okt. 4. 16:49
 24/38 anonim ***** válasza:
60%

Beszéld rá a feleséget, hogy menjen el veletek "hobbizni".

Aztán utánad a vízözön.

2016. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
ülj le a pasival és mond el neki ezt és kérd meg, hogy addig téged hagyjon békén amíg nem oldja ezt meg.
2016. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

25

Ezen már túl vagyunk. Akkor nyilatkozta ki, hogy nem szándékozik elmondani ezt otthon, mert nem akarja elhagyni a feleségét és a kislányát. Nem fog színt vallani, mert nem akar fájdalmat okozni a nejének. De a szeretővel sem akar szakítani, mert ő már nagyon fontos lett. Hát így...

2016. okt. 4. 17:43
 27/38 anonim ***** válasza:
77%

off

#18; #19

"hullát is darabolnék"

Ti nem barátok vagytok, hanem kib...ott pszichopaták...

on

2016. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Én a volt csajom barátaival voltam nagyon jóban, kettőnek segítettem élete nehéz szakaszában, válás volt mindkettő.

Mikor a csajomról kiderült, hogy megcsalt, őket is lapátra tettem, mert tudtak róla.

2016. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

27:

Te aztán komoly, igaz, őszinte, mély, élethosszig tartó barátsgában lehetsz emberekkel, ha nem fedeznéd őket megcsaláskor, nem darabolnál hullát őket segítve, vagy hasonlók.


Fel sem fogom a te fejedben akkor mit jelent a barátság szó. Bár gondolom akkor a fenti dolgokat egy testvéred vagy szerelmed kedvéért sem tennéd meg. Így aztán sok értelme lehet az életednek, ha nincsenek igazán mély emberi kapcsolataid, amikben BÁRMIT megtennél adott emberekért.

2016. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Dilemma című filmet,pont ezt a témát dolgozza fel.

Előbb-utóbb úgy is ki fog derülni a dolog.

2016. okt. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!