Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebuktatni a férjet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDDA kérdése:

Lebuktatni a férjet, de hogyan, hogy a barátság megmaradjon?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, mert nem tudom, hogyan oldjam meg. Tizenéves baráti kapcsolatot ápolok egy házaspárral, 8 éves lányuknak a keresztanyja vagyok. Egyformán kedvelem mind a két felet, de a férjet hamarabb ismertem meg közös hobbinkból kifolyólag. Ez azért lényeges, mert pár hónapja beavatott engem az ő kis titkos életébe, újra szerelmes, csak nem a feleségébe. A lányt is ismerem, közös hobbink által, kedves, aranyos. A gond akkor kezdődött, amikor a feleség pár hónap után gyanakodni kezdett, hogy valami nem stimmel a férjével és tőlem kér segítséget a nyomozáshoz. Látom rajta, hogy kétségbeesetten vissza akarja szerezni a férjét és nagyon szenved. Én meg nem mondhatom el neki az igazságot, mert akkor elárulnám a másik barátomat, aki rám bízta a titkát. Egyre kényelmetlenebb lett a szitu, vergődöm. Azt találtam ki, hogy jó lenne, ha valaki más buktatná őket le. De ki és hogy oldjam meg? Nem tudja rajtam kívül senki a titkos viszonyt, a férj nem szándékozik kilépni a házasságból és nem akar lemondani a szerelméről sem. Sajnos nagyon óvatosak, nem hagynak nyomot maguk után.

Kérlek segítsetek, hogy oldjam meg a helyzetet? Le akarnám őket buktatni, de a barátságot meg szeretném tartani mind a két fél részéről. (35+-os korosztály)



2016. okt. 4. 14:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

29-es.


Szerintem elég beteg, hogy te hullát is darabolnál a barátaidért.


A barátság -szerintem- nem azt jelenti, hogy agyatlan bábként asszisztálunk minden tettéhez, bármit is csináljon.

Mindig van egy határ -ami jó, ha van- amit ha egy ember átlép, oda már nem követjük.

2016. okt. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Nem úgy értem, hogy hullát darabolnék neki, ha sorozatgyilkos lenne...

Hanem mondjuk ha megölne egy betörőt önvédelemből, de nem akarna szólni a rendőrségnek (mert Magyarországon általában azt is elítélik aki megvédte magát).


Vagy ilyesmik. Szóval ilyen szituációkat képzelj el amikor vagy nem szándékosan ölt, vagy egy neki ártó/ártani akaró embert ölt meg.

2016. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Mondd el a férjnek, hogy a felesége hozzád fordult segítségért és hogy milyen érzés ez most neked.


Szerintem az ilyen ember menjen a fenébe, hogy a mocskos dolgaihoz mástól várja hogy fedezze...


Súgd meg neki (vagy a barátnőjének) , hogy ha nem vet véget a viszonynak, akkor te mondod el a feleségének. Lehet hogy nem fog utána keblére ölelni, de legalább egyben marad a családjuk. Ez is valami, nem?

2016. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

12. es vagyok,a 13 nak írom.

Itt a férj csalja a nejét,akit annyira nem ismerünk.Még jó, hogy ebből kimaradtunk,és nem szóltunk, mert kiderült, már tudja,és nem történik semmi... nem válnak, nincs szétköltözés....stb.


Hiába pontoztatok le, a nőt már nem először csalja meg a férje, a férjem barátja, és ő tűri....:(

Nem minden esetben jó beleszólni a dolgokba...

2016. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

34:


Ha tudja, az más, akkor nem kell semmit tenni, de ha nem, akkor szerintem illene.

2016. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

#29


"Te aztán komoly, igaz, őszinte, mély, élethosszig tartó barátsgában lehetsz emberekkel, ha nem fedeznéd őket megcsaláskor, nem darabolnál hullát őket segítve, vagy hasonlók."


Még egy barátom sem panaszkodott. Igaz, megválogatom őket, egyikük sem gyilkos, vagy hűtlen és nem is bűnözők. De mindenkinek a saját igénye és ízlése szerint.


"Fel sem fogom a te fejedben akkor mit jelent a barátság szó. Bár gondolom akkor a fenti dolgokat egy testvéred vagy szerelmed kedvéért sem tennéd meg. Így aztán sok értelme lehet az életednek, ha nincsenek igazán mély emberi kapcsolataid, amikben BÁRMIT megtennél adott emberekért."


Meg sem próbálom megmagyarázni, hisz tényleg nem fogod fel. Viszont jól érzed, SENKINEK nem falaznék olyan dolgokban, ami nem összeegyeztethető az erkölcsi érzékemmel. Igen, családtagnak sem.

2016. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

# 33: Pontosan ez jutott nekem is eszembe. Én is elmondanám a férjnek, hogy

"Figyelj, a feleséged engem faggat, velem akar nyomoztatni. Előbb-utóbb kiderül a megcsalás, és nem szeretném, ha megorrolna rám, mert neked falaztam. Te mit tennél a helyemben?"

2016. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Remélem a helyzet már megoldódott. Ha mégsem, javasold a barátnődnek, fogadjon magánnyomozót. Nem nagy összegekért már megcsinálják. Amennyiben nem lép erre, akkor olyanféle aki struccpolitikát folytat.
2017. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!