Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A volt barátom megcsalt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom megcsalt és most megint nálam próbálkozik. Hogyan lehet hatásosan lekoptatni?

Figyelt kérdés

Ez úgy 1,5 hete történt. Most nem is szeretnék erről olyan sokat mesélni, mert nem is ez a fontos, de röviden annyi, hogy nagyjából tudom az okát, hogy miért csalt meg. Talált egy nálam sokkal szebb lányt. Ebből nyilvánvalóvá vált számomra, hogy neki a külsőségek fontosabbak.

Nem tudom, hogy részeg volt vagy valami, de írt nekem, hogy sajnálja, hogy ezt csinálta, ő is tudja, hogy nem ez volt a helyes. Szépen elküldtem melegebb éghajlatra. Ma pedig felhívott hogy ne hülyüljek már, "csak" megtetszett neki a lány és ennyi, de nem szeretne tőle többet.

Nem tudom már hogyan tudom érthetőbben elmondani, hogy szálljon le rólam, de vagy személyesen akar velem találkozni, vagy hív stbstb...


20/L


2016. okt. 7. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Megmondod neki, ha nem hagy békén feljelented.
2016. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak megtetszett...de szànalmas.

Tudod ki szolna ezek után hozzá?! A halál.

2016. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos bókoltál neki korábban annyit hogy tényleg akkora önbizalma van hogy "márpedig ez belefér hisz ő ekkora főnyeremény számodra"
2016. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Én általában ha nagyon nem ért a szép szóból, akkor elkezdem csúnyán. Nagyon mocskos szám van és ha dühömben, felindultságomban, csalódottságomban használom, akkor főleg ijesztő :) Az már hatni szokott, amikor elhordom mindennek és elmondom, hogy mennyire nem vagyok már rá kíváncsi. Max két hét múlva megint bepróbálkozik, akkor szólok, hogy még mindig nem változott a véleményem, és pusztuljon a közelemből.
2016. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyülj, csak megtetszett neki...


Na itt kapott volna egy olyan üzit, hogyha mégegyszer ír, feljelentem, aztán tiltás mindenhol.

2016. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"Már van másik kan aki kezelget, nincs rád szükségem."
2016. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!