Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

De a helyzet bonyolult. Némileg én is hibás vagyok, mert nagyon elhanyagoltam az utóbbi fél évben. Ő is erre fogja rá, és valahol ebben igaza is van. Kevés időt töltöttem vele, és sokszor azért is könyörögnie kellett. Sokszor leléptem idő előtt, pedig nem is volt mindig fontos dolgom. Nagyon sokszor megbántottam szóban.


Az volt a csúcs, mikor el kellett utaznia egyszer két hétre, ő meg előtte velem akart tölteni 1 napot és az éjszakát. Egy apartmant is kivett csak azért itt Pesten. (nálam most nem lett volna megoldható). Szóval a lényeg hogy készült erre meg minden, én meg nem voltam hajlandó szexelni vele, mert nem volt megborotválkozva ott lent. Elment a kedvem az egésztől. Ezen jól meg is sértődött. Másnap meg nem is kísértem ki a reptérre.


Ezek után, ezen a két hetes útján csalt meg. Ő mondta meg, bár úgy kellett kiszedni belőle. Rendesen ki is akadtam rá. Ő szeretné folytatni és szeretné, hogy megbocsátsak neki.


Tisztában vagyok vele, hogy én is hibás vagyok, de még is nagyon nehéz nekem ezt elfelejtenem.


Szerintetek jogos lenne ha kidobnám ? Vagy érthető, amit tett ?



2016. nov. 10. 23:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Úristen, hány évesek vagytok ti? Mert a viselkedésetek (mindkettőtöké!) alapján én 16-ra tippelnék, annyira infantilis ez az egész.


Egyáltalán, mit számít az, hogy "jogos" lenne-e? Azt kellene tisztáznod magadban, hogy te mit akarsz. Az elmondottak alapján nem hiszem, hogy kapcsolatot vele. De ha mégis folytatni akarod, akkor arra mennyi időt/energiát szánnál, mert ez így nem működik nyilván. És ha ezek megvannak, akkor kellene vele közösen megbeszélned, és egyeztetni az ő vágyaival és lehetőségeivel.

2016. nov. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én 29,ő 26.Szóval nem,nem vagyunk infantilisek.Köszi a választ!
2016. nov. 10. 23:56
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Kérlek, hogy dobd! Jobb lesz neki nélküled! Ne izgulj, idővel ő is rájön,akár melletted,akár nélküled. Ennek az előjele, hogy már megcsalt.
2016. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%
Ha egy férfit megcsalnak mingyárt a férfi a hibás :D, mikor volt egy kérdés egy sajnálkozó nőről hogy megcsalta a barátját egyébként indokolatlan méga nőt védték, hülye emberek... Megcsalásra nem lehet okot adni, szakításra lehet okot adni, ennyit erről, aki képes kapcsolatba más farkát cumizni annak még megbocsájtanál?? ja és biztos te vagy érte a hibás.
2016. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
5%
Alázd meg, amennyire csak lehet. Aztán dobd.
2016. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Igazából tényleg jobban jár, ha szakítotok. A megcsalás egyébként soha nem jogos, de várható volt ebben az esetben.

A gond igazából az, ami odáig vezetett, hogy ezt megtegye. A leírásod alapján ugyan látod a hibádat, de nem érezhető belőle, hogy szeretnéd megmenteni és jobbá tenni a dolgot. Nem érződik belőle szeretet és valódi megbánás. Bocsánat, ha esetleg tévednék. De azért gondold át. Ez a megcsalás részéről némileg menekülés volt, ha így folytatjátok, szakítás lesz így is úgy is, csak szenvedtek még előtte. Vedd sorra, mit jelent ő neked, és hogy képes vagy-e változni, és mindemellett megbocsátani neki és tiszta lappal kezdeni. Ha a helyedben lennék, erre nem lennék képes. Valószínűleg nagyon sok sebből vérzik ez a dolog, és egyáltalán nem jó irányba halad. Persze, ha valami csoda folytán mégis oda jutsz, hogy meg szeretnéd menteni a kapcsolatotokat, akkor fel lehet fogni ezt az egészet egy nagy pofonként, hogy a jövőben mit ne csináljatok. Nagyon ritka esetben talán működhet ez, neked kell tudnod, hogy bele tartoztok-e ebbe.

2016. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy a megcsalás smárolásból és romantikázásból állt(városnézés).Szex nem volt.
2016. nov. 11. 00:12
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkormég nagy nehezen megbocsájtható ha te tényleg hibásnak érzed magad benne, bár nálam mások a szabályok, viszont nem viselkednék így a lánnyal se az tény.
2016. nov. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2%

Húúúúúú, de naiv vagy...

Nem volt szex? :-))))

Te vagy a hibás??? :-))))

Szerintem ne dobd ki, élvezd, hogy aláz, lenéz, hü...re vesz téged. Úgy hogy te még azt hiszed, hogy tényleg te vagy a rossz, és a hibás.


Nagy baj, hogy eltörölték a sorkatonai szolgálatot...

2016. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán fontos neked ez a lány, most is csak azért foglalkozol vele, mert megijedtél, hogy elveszted, és ez fájni fog, mégha csak kicsit is. Ha nem ő akarná, hogy maradj vele, akkor azt mondanám, hogy mindkettőtök érdekében hagyd ott. De mivel békülni akar, ha te el tudsz viselni egy csókolózást, maradj vele. Akkor se lesztek sokáig együtt, de jó az, ha kivárjátok, amíg mindkettőtökben megérik az elhatározás, nyugodt körülmények közt.
2016. nov. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!