Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a megcsalás megbocsájtható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a megcsalás megbocsájtható?

Figyelt kérdés
18 éve vagyok házas a feleségemmel,amikor megismertem én vettem el a szüzességét tini korában,tehát én voltam 18 évig az egyetlen férfi az életében. 3gyermekünk van normális életet éltünk ezelött,az utobbi 2-3 évben változott az életünk negativ irányban,mint kiderült a feleségemnem ugymond szeretője volt. Amikor kiderült azt a magyarázatot kaptam,hogy közel van a 40hez laposodott a házasságunk bár a szex az mindig jól müködött köztünk azzal nem volt baj,kicsit élni szeretet volna,jóval fiatalabb sráccal járt néha néha össze,azt mondta a kiváncsiság és ugy az új érzés hajtotta. Ahogy kiderült egyből dobta a srácot mivel sokkal fiatalabb volt nála,most azt kéri felejtsünk el mindent és ne váljunk el,mert ő engem szeret a srác csak egy pótlék volt neki. Most mit tegyek?
2016. nov. 14. 09:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem mindenkinek jar a megbocsatas. Ez egyebkent szoszerint megcsalas, de ha oszinten megbanta, es szeret, es es nem tesz tobbe ilyent, akkor szerintem lepjetek tul rajta egyutt. Ne feledd, hogy ez nem egy tiniszerelem, amit az ilyen dolgok akar tonkre is vaghatnak, hanem az eletetek. Itt a probatetel, amit megfogadtatok. Egyutt joban, rosszban. En ezt a reszet azota is nagyon komolyan veszem minden nap. Csak akkor hagynam el a felesegemet, ha o kerne.
2016. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha 2-3 évig tartott szeretőt, akkor én tuti válnék. Egy félrelépést pláne 3 gyerekkel megbocsátanék, viszont itt viszony volt, azt én sose tudnám megbocsátani.
2016. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%
A megcsalás az megcsalás. Megtette, ujra megfogja. A helyedben én dobnám.
2016. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

A történet legbeszédesebb momentuma az, hogy a nejed csak akkor dobta a szeretőjét, amikor a dolog kiderült. Magyarán, ha nem buknak le, a viszony ma is tartana.


Ettől függetlenül szerintem egyetlen megcsalás sem megbocsátható, de a te életed, te tudod, hogy neked megéri-e bizonytalanságban élni a jövőben mindig azon izgulva, hogy amikor 10 percet késik a munkából, vajon félredug-e, vagy csak szimplàn dugóba kevredett.

2016. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
56%

Háát, szerintem a kalandvágy vezette, bár lehet, hogy voltak benne érzelmek is, ha már köztetek voltak gondok. Szerintem egy esélyt még megérdemel, hiszen mindenki hibázhat, de többet nem. Inkább azon legyetek, hogy a problémákat megoldjátok. A nőknek általában az elhanyagoltság érzés az, ami legjobban fáj, meg a romantika hiánya.

Amúgy Te sosem léptél félre? Nem provokáció, csak kíváncsiság.

2016. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
58%

Ezt, neked kell tudni. Az itteni válaszolók nagy része, még csak kezdi az életet. Ők teljesen másként látják még.

Én, ebbe a helyzetbe kerülnék, próbálnám helyre hozni.

2016. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
ez a két három év arról szólt,hogy ritkán volt hogy hetekig nem találkoztak,amugy ő megkérdezte akarok-e ezek után vele együtt élni a választás az én kezemben volt.
2016. nov. 14. 09:17
 8/33 A kérdező kommentje:
tény hogy engem szeret ez biztos,ezt a szeretőnek is kihangsulyozta 100szor,mondta 40 majdnem kiakart probálni mást is de azt mondja a nyomoba nem érhet egyik szempontból sem.
2016. nov. 14. 09:19
 9/33 A kérdező kommentje:
ő is azt kérdezte hogy én is félreléptem-e majd 20 év alatt,mert nem hiszi el hogy nem.
2016. nov. 14. 09:20
 10/33 A kérdező kommentje:
igen kalandvágyból tette ezt én is tudom,nem szerette a szeretőt.
2016. nov. 14. 09:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!