Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a megcsalás megbocsájtható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a megcsalás megbocsájtható?

Figyelt kérdés
18 éve vagyok házas a feleségemmel,amikor megismertem én vettem el a szüzességét tini korában,tehát én voltam 18 évig az egyetlen férfi az életében. 3gyermekünk van normális életet éltünk ezelött,az utobbi 2-3 évben változott az életünk negativ irányban,mint kiderült a feleségemnem ugymond szeretője volt. Amikor kiderült azt a magyarázatot kaptam,hogy közel van a 40hez laposodott a házasságunk bár a szex az mindig jól müködött köztünk azzal nem volt baj,kicsit élni szeretet volna,jóval fiatalabb sráccal járt néha néha össze,azt mondta a kiváncsiság és ugy az új érzés hajtotta. Ahogy kiderült egyből dobta a srácot mivel sokkal fiatalabb volt nála,most azt kéri felejtsünk el mindent és ne váljunk el,mert ő engem szeret a srác csak egy pótlék volt neki. Most mit tegyek?
2016. nov. 14. 09:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

19


És ez hogyan történt? :D

2016. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz téma ez a megcsalás.

Minden megbocsájtható,csak te tudod eldönteni,hogy fel tudod e dolgozni, egyáltalán akarsz e megbocsájtani,megéri e neked.

Ahogy idősödöm egyre másképpen látom ezt a dolgot,míg 3-5 éve azt mondtam volna,hogy nincs megbocsájtható megcsalás.azonnal szakítanék....ma már egyáltalán nem merem ezt így kijelenteni.

28/N

2016. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem érdemes figyelembe venni mekkorák a gyerekek. ha 14 alattiak akkor nagyon fontold meg a válást, mert sérülést okoztok. Persze, ha napi szinten vitáztok stb akkor váljatok. az rosszabb a gyerekeknek mint a válás. Normális kiegyensúlyozott élet esetén viszont nem érdemes egy félrelépés miatt felrúgni mindent. Viszont! Ez nem egy sima félrelépés volt. Évekig volt szeretője. Szerintem ez már nagyon kemény. Itt csak te hozhatod meg a döntést. neked kell tudni mi az a szint amit még át tudsz lépni. Férfiként azt mondom ez minden jóindulattal is határeset. Ha egyszeri botlásról lenne szó azt mondnám felejtsétek el, de így...? A döntés a tiéd. Mi nem vagyunk a helyetekben.
2016. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy azért undorító mert megcsalt a hátad mögött. Szerintem ennyi év házasság után lehetett volna benne annyi becsület, hogy először is elmondja miután megtette, és nem így hogy lebukott.. Másodszor, mivel te voltál az életébe az egyetlen férfi, érthető hogy 18 év házasság után felébrednek benne ezek az ösztönök. De könyörgök, létezik olyan is, hogy hármasba vagy egy másik párral négyesbe együtt lenni, akár mindig más párokkal. CSak az ugye megbeszélés dolga. Neki így könnyebb volt, mert a hátad mögött megcsalt. Meg se próbálta volna veled megbeszélni, hogy más párokkal együtt kipróbálni.
2016. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
46%

Itt az emberek zome mar kevesebbert is valasra buzdit, ami 3 gyerek eseteben nem kene, hogy elso lepes legyen. Ha alapbetoen jo a hazassagotok, akkor adnek meg egy eselyt hibaztatas es gyanusitgatas nelkul. Hozzateszem, a dolog nem lep meg h megcsalt leven te voltal az elso az eleteben, massal sosem probalta ez logikus, plusz bepanikolt a kora miatt.


Ettol meg szeret, csak ember es kovet el hibakat. Itt azert evtizedes hazassagrol van szo, 3 gyerekkel, szoval sztem ezt gondold meg mielott a valas mellett dontesz. Ha tenyleg csak ez volt a baj, es ezt leszamitva rendben vagytok, akkor hulyeseg elvalni, akkor dolgozni kell azon h mukodjon es minden visszalljon a regi kerekvagasba, illetve h jobb legyen.


A kerdes az, h szereted e annyira h tul tedd magad rajta, vagy nem igazan. Fel szivvel, fel akarattal nem megy. Terapeuta tud segiteni, en egy ilyenert, ennyi ev utan 3 gyerekkel nem boritanek, de ez en vagyok, es ezzel azert nem vagyok egyedul (csak a gyakorin, de az nem mervado:-)))


34/N

2016. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
A nők véleménye mindjárt más lenne, ha a pasi csalta volna évekig a nejét. De most be kell védeniük a nőtársukat.
2016. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
90%

Te tudod, érzed, meg tudod e bocsátani,ne foglalkozz mással, mit mond.

Én csak annyit tudok mondani, az én szüzességemet is a férjem vette el.Ritka dolog. Hát még az,hogy mi 23 évet húztunk le, voltak mélypontok.Mégse én "lettem kiváncsi",mint a nejed, hanem a párom élt egy felkínálkozott lehetőséggel,úgymond.

Simán ki lehet bírni egy férfi mellett, de ez én vagyok, a nejed meg a nejed...

2016. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
27, Minden tiszteletem!
2016. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nincs olyan, hogy "megbocsájtható megcsalás" vagy "nem megbocsájtható megcsalás". A megcsalás az megcsalás, ami szerintem megbocsájthatatlan.

Ha a házasságban unalom van, akkor szépen le le el ülni a popsira és megbeszélni, nem pedig félrekefélni! Ha nem megy a dolog, akkor szakítani kell, de akkor sem az a megoldás, hogy megcsalod a masikat. Erre nincs kifogás, se mentség. Nem kell félrebeszélni, aki képes a másik háta mögött (akit elvileg szeret) félredugni, az szimplán egy gerinctelen ember, nem kell ezt szépíteni.

Páros lábbal rúgnám ki a nejed, azonnal.

2016. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
21%
Még szerencse,hogy nem rajtad múlik,hogy megbocsájt-e valaki megcsalást vagy sem.
2016. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!