Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok arról ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha a házasságba idővel befurakodik lassú víz partot mos-alapon egy harmadik fél?

Figyelt kérdés
harmadik fél,házasság

2016. nov. 29. 17:00
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
8-as ez azért kemény volt:DD
2016. nov. 29. 18:14
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csakis akkor lehet harmadik fel a kepben ha ezt a hazaspar mar tiztazta egymas kozt es mindoszze szorakozasbol vesznek be harmadikat. Csak sex es semmi erzelem. Ha mar erzelmek is belekeverednek akkor az a kapcsolat veget jelentheti.
2016. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ehhez vastag arcből kell...ugye 10-es?
2016. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A 10-es tuti férfi! :D
2016. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
13, Csak kellő önzőség. Nő vagyok!
2016. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

" Ismertem ilyen embert, simán tönkretette volna egy boldog ember életét"


AKkor mégsem volt annyira boldog, mint amennyire el akarta hitetni a külvilággal.

2016. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
37%

# 15

Mindenki kellően önző, csak nem mindenki meri kimondani, vállalni nyíltan.

2016. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
44%

Onzo undorito nosteny az ilyen

De egy szep nap az ovet viszik titokban es remenykedem o jo kis radvas vakarast kap ajandekba a ,,nem erdekel hogy foglaltaapsi ,,felfogasu uj notol.

erzelem nelkuli szex konzerv paradicsomos kaposzta laktat de attol meg ocska olcso iztelen dolog.

2016. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

15# Ezzel csak az a gond,hogy soha a büdös életben nem leszel megbecsülve. Mindig te leszel az örök másodhegedűs, a kapcarongy.

Persze az más tészta ha te ezt élvezed. Végülis ehhez kiégettnek kell lenni.

Csak majd mikor a te pasidat viszi egy hasonló mentalitású hölgyike,mint amilyen te vagy. :D Akkor meg jön a picsogàs.

2016. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
37%
Egyet ertek a 10 essel. Leszarnam ha foglalt. Ha elle allok egy pasi ele, es azt mondom, szexeljunk neha mert az jo... es o erre azt mondja, nem mert van felesegem. Akkor azt mondpm rendben. De ha igent mond, akkor miert en vagyok a gyenge jellem? Meg a szar? En fuggetlenkent alltam neki a dolognak. Ő nem. Nehogy mar az en hibam legyen, hogy nem tud nemet mondani.
2016. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!