Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a lánynak, hogy a pasija bepróbálkozott nálatok?

Figyelt kérdés
Legszívesebben elmondanám, hogy mekkora egy féreg... Ti mit tennétek a helyemben?
2016. dec. 27. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én tuti elmondanám neki. Csak a karma végett is. Főleg ha nincs gyerek és fiatal még. Ne egy tuskóval élje már le az életét egy hibából. Ha pedig így is vele marad, akkor magára vessen!
2016. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám, mert fordított esetben én is tudni szeretném, hogy mit csinál(t) a pasim.
2016. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen helyzetben vagyok, hónapokig volt lelki-érzelmi szerelem köztünk, testi nem.


de ki lett mondva mindkettőnk részéről, h. szeretjük egymást.


a nő meg imádja a pasit, de tényleg, és nekem is eszembe jutott, h. szólni kéne, még akkor is, ha itt velem kavart, éppen női szolidaritásból.


köztünk amúgy már vége a dolognak, de ő ment volna tovább is a szex felé.


a nője meg boldog tudatlanságban él, pedig ezzel a fickó megalázta, elárulta, lelkileg megcsalta.

2016. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

El, de nem csak így mert ha annyira elvakult szerelmes a lány akkor biztos azt mondja "csak féltékeny vagy és meg akarod szerezni". A pasijának meg elmeséli, az tagadja, te meg leszel a szemükbe a rossz.

Így ha már el kell mondani, bizonyítékokat gyűjts. Üzenetbe, sms-be, videóval, hanggal telóval felvéve és úgy mond el a lánynak így esélyesebb hogy elhiszi.

2016. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínű nem mondanám el, viszont a pasit nagyon kiosztanám.
2016. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem hasonló szituáció történt, csak én voltam a megcsalt fél. Üzenetet kaptam egy ismeretlen csajtól, hogy a pasi akivel akkor jártam megcsal vele, és azt hazudta neki, hogy nincs is barátnője. Ő szerette volna tisztázni velem, hogy akkor most tulajdonképpen "kié" is a pasi. Én elkövettem azt a hibát, hogy ezt az üzenetet megmutattam a barátomnak ő pedig szépen bekussoltatta a csajt, nekem pedig kimagyarázta olyan ügyesen, hogy meg sem fordult a fejemben h hazudik. Sajnos hittem neki, szóval igaza van az előttem szólónak, csatolj hozzá bizonyítékot is.
2016. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El, bizonyítékkal.
2016. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2016. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!