Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elmondanátok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok neki?

Figyelt kérdés

Egyik női munkatársamról van szó, aki a munkahelyen folyamatosan mászik a férfiakra, céges bulin amit művel, hát az valami gusztustalan és emellé még fikázza is folyton a párját azoknak, akikkel összegabalyodik, szinte sajnáltatja magát miatta, hogy milyen szar neki otthon, és végre itt a buliban ő most egy igazi férfival lehet.


Nagyon gáz. A legtöbb férfi munkatárs is így néz már rá, a nők meg ugye...


Nálam is próbálkozott, annak ellenére, hogy én minden új női ismerősnél, kollégánál azzal kezdek, hogy nős vagyok és boldog.


Na most, véletlen kiderült, hogy a hölgyemény párjával munka után egy helyen teniszezek. Nem mondhatnám, hogy olyan jóban vagyunk, de véletlen megtudtam, hogy a szerencsétlen meg akarja kérni a kezét, már a gyűrűt is megvette. Irtóra sajnálom a srácot. Ő ezekről a dolgokról ugye nem tud semmit.


Egyrészt tudom, hogy a rossz hír hozóját utálják, ugye régen is a futárt szúrták le. Nagyon kicsesznék magammal, ha csak így elmondanám neki, hogy figyelj, nagyon bevásárolsz, jól gondold meg, megkéred-e.


Másrészt, minek szólnék én bele más dolgába? De harmadrészt, ha magamra gondolok, akkor azért én nem bánnám, ha valakivel épp össze akarnám kötni az életemet, boldog tudatlanságban és felvilágosítanának, hogy milyen is ott, ahol én nem látom.


2016. júl. 27. 01:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
azerintem mond el de bizonyitekkal menj es vigyazz hogy ne lerulj ki belole rosszul
2016. júl. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg xard le magasról... Hidd el te jössz ki rosszul!
2016. júl. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
11%
Szerintem se foglalkozz vele, a pasi hibája, ha ennyire balek.
2016. júl. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz bele. Egy indokom van erre, a nő a munkahelyeden dolgozik. Ergo iszonyú nagy csávába kerülhetsz, ha ő elkezd téged ott fúrni.
2016. júl. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele*
2016. júl. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A teniszpartnered tudja, hogy egy helyen dolgozol a csajával?

Ha nem, akkor csak úgy mesélj róla, hogy "haver, van nálunk egy csaj, akitől kiakadtam, mert..." És elmondod, miket csinál, hogy viselkedik, meg hogy hogy néz ki. Meg véletlen egyszer elejted azt is, hogy hol dolgozol. A csóka meg csak összerakja a képet.

2016. júl. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

-egy munkahelyen dolgoztok, te munkahelyi konfliktust ne generálj, bármit is teszel, az egy munkahely, nem haveri összejövetel

-én keresnék egy közös ismerőst pl facebookon, és annak engedném át a hírvivő szerepét, mivel a kolleganővel továbbra is együtt kell dolgoznod

-felnőtt érett gondolkodású emberek között el tudok képzelni egy beszélgetést a kolleganő és teközted, hogy elmondod neki, hogy együtt teniszezel a férjével, és téged nagyon zavar amit a munkahelyen művel, elmondod neki, hogy nem mondtál semmit, de örülnél ha nyugodt lélekkel "nem mondhatnál" a férjnek semmit, mert úgy látod, hogy a férfi szereti őt, de ő nem szereti viszont, dolgozzák fel a témát ők, mert az az ő kettejük ügye, te nem akarsz tűzvonalban lenni

-megjegyzem nagyon kevés sajnos az az ember akivel ezt higgadtan, normálisan meg lehet beszélni


-rám is akaszkodott egy csajszi amikor én szingli voltam, szidta az akkori élettársát mert épp egy midlife krízisben volt munka nélkül, a megtakarításából élt, és ő nem kiállt mellette, hanem fúrta és aktívan keresett, kb azt csinálta mint a kolleganőd, én megmondtam neki kerek perec, hogy egy kapcsolatot én vagy komolyan veszek vagy nem csinálom, és másoktól is ezt várom el, aki velem társul, számomra ezért nem is jött számba a csaj, hiába volt csinos meg aranyos, mert ha én lettem volna az akkori pasija helyében nagyon nem örültem volna annak amit akkor csinált. Nekem annyiban volt könnyebb, hogy egyik sem volt munkahelyi kollega, illetve a férfi felét nem ismertem személyesen, csak tőle amit elmondott. Számomra roppant visszataszító volt, ahogy arról a személyről beszélt, akit a pasijának tekintett. Ugyanakkor ha módom lett volna elmondani a pasinak, nem tudom elmondtam volna-e. Lehet, hogy azóta ő is felnőtt ahhoz, hogy éretten kezelje a kapcsolatát... de az is lehet, hogy rájött, hogy nem a megfelelő emberrel volt együtt és én sem a megfelelő vagyok neki, vagy ezek után nem mert nálam próbálkozni többet, passz :)


- a kolleganővel való beszélgetéssel az a probléma hogy van sok HP aki tesz a morálra magasról. volt pl egy nő kollegám akinek férje volt, az is velünk dolgozott, amikor felkínálta, hogy egyik hétvégén ugorjunk el mi kettesben egy kis nyaraló faházba, milyen sok jó dolgot tudnánk csinálni. Természetesen nem éltem a lehetőséggel, persze utólag kiderült, hogy épp akkor esett teherbe a férjétől, mert idejével elment szülési szabadságra. Szóval aki ilyen az később is ilyen marad, ha gyűrű is van az ujján. Én már nem dolgozom velük együtt, valamelyik nap láttam őket együtt menni haza, úgy hogy mereven párhuzamosítva üveges tekintettel néztek, amolyan házastársi örihari pillanatban, lehet épp lebukott valaki mással... nem akarom tudni.


Szóval a pasast talán megmentheted egy rossz házasságtól, ha szólsz neki ÉS HA hisz neked, de mellette potenciális méhkasba is nyúlhatsz, és a munkahelyed pokollá változhat, nagyon gondold át, hogy ez jótékony férfi szolidarítás mit ér meg.

2016. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát szerintem mindegy. Mondjuk, lenne rá egy jó üveg pezsgőm, hogy abból a lánykérésből nem lesz lagzi, mert kosarat kap Mr Balf..sz. Az a nő legalábbis nem hinném, hogy vele akarja leélni az életét a leírtak alapján. Van egy olyan érzésem, hogy a csóka azért akarja csak elvenni, hátha akkor nagyobb kontroll alatt tartjatja, de téved. Egy papír meg egy gyűrű ezen nem fog segíteni.


Szóval ha elmondod, azzal szerintem nem mondasz a faszinak újat, csak fájdalmat okozol. Ha nem mondod el, akkor sem hinném, hogy lesz ebből lagzi. Ha a nő mutogatja a gyűrűt, mert elfogadta, akkor esetleg mondd el a pasinak, hogy mi az ábra.

2016. júl. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat igaz h csunya dolog mas dolgaba beleutni az orrod,en kovettem el ilyen hibat,hallgattam nem kellett volna.szerintem mindenkinek joga van tudni.en biztos tudni akarnam.amig nem kesö.a srac lehet nem balfek csak bizik a parjaban.en is biztam mar es igen koppantam es nem azert mert balfek vagyok hanem mert semmi jele nem volt rajöttem 2 szinü es jo szinesz ha velem volt.hogy ne keveredj bele probalj meg irni egy levelet .ird le h a bnöje mit müvel,tedd az öltözöjebe v a kocsijara.talan melyen legbellül elkezd gyanakodni es rajön mindenrr.igy a te szemelyed sem serül.csak arra figyelj h ne irj olyan dolgot bele föleg neveket h rajöjjön vki te voltal.en biztos tudni akarnak rola,de ezt neked kell eldönteni.am volt olyan eset h megcsaltak egy ismerösöm es nem mondtam el utobb kiderült es az is h en tudtam rola es en voltam a szar h nem mondtam el
2016. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
En tudni akarnak rola.volt ilyenbe reszem en buta hallgattam.mire kiderült baba volt a pocakban,a nö a gyerekkel egyedül el evek ota.sajnalom öket.nehez neki.a ferfi meg eli jovilagat.talan ha idöben szolok a nö is boldog lehetne talan helyretudtak volna hozni a dolgokat ha idöben kiderül.
2016. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!