Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm megcsalt az exével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt az exével, másodjára is. Nem tudom elhigyjem-e neki hogy sajnálja. Van értelme folytatni? 18/F

Figyelt kérdés
Írta neki hogy szereti,és őt látja ha rám néz,és ha elmenne hozzá sosem menne haza
2016. dec. 28. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pancser vagy. Már az első megcsalásnál ott kellett volna hagynod. Nyugi, 3.szor is megfogja tenni mert semmi következménye nincs a tettének.
2016. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Ritka nagy lúzer vagy öcsém, eszedbe ne jusson folytatni vele! Aki egyszer megteszi, megteszi másodszor is és még tovább ha hagyod. Már az elsőnél repíteni kellett volna! Most sajnálja, te beszopod, aztán X idő múlva megteszi megint. Gondolom az első megcsalást is nagyon sajnálta!
2016. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van! Hiszen tök boldogok lesztek egészen...


meddig is? Jah igen, amíg 3x is megteszi, meg 4x...



(te meg gyorsan menj ki a mellékhelységre, told le a gatyád, és nézd meg, hogy a golyóid megvannak e még, lehet, hogy az éjszaka ellopta őket a golyótündér)

2016. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de ha jo vele a sex dugd amig lehet mellette csajozz.
2016. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első után nem hagytad ott, meg is érdemled, hogy harmadszor is megcsaljon.
2016. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szergej55 ***** válasza:
100%
Már az első után lementél pincsibe, hogy nem építetted le. Meg akarod várni, amíg 87-szer megcsal?
2016. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki 1x megcsalt, az megfog többször is. Lásd a te esetedet.

Ezek után nem értem miért gondolkozol a folytatáson. Én ilyen után már rég kiraktam volna. Ha szeretek 1 fiút aki a barátom nem fogok az exemmel levelezgetni és írkálni neki, hogy szeretem, mert akit szeretek annál nincs jobb és nem hiába vagyok vele. Úgyhogy a lelked mélyén te is tudod, hogy ez nem fog működni hosszútávon, kételkedni fogsz benne,nem lesz meg a bizalom.. Ami alapköve egy kapcsolatnak!

2016. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megcsalnak az a masik szégyene....ha mégegyszer az már a tiéd!
2016. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. dec. 28. 16:49
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as, és ha egy másik személy is, a későbbi barátnője csalja?
2016. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!