Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg ertelme folytatni?

Figyelt kérdés

Tanulok vagyunk. Masfel eves kapcsolatrol van szo. Az utobbi idoben megromlott a kapcsolatunk, mar nem torodott ugy velem, nem tett boldogga. En viszont mindig turelmes kellett, h legyek,meg kellett ertenem ot, a munkahelyen tartani miatta a hatam. Mar nem ereztem, h lelkileg mellettem all.

Egyik hetvegen a barataimmal lemetunk egy nyaraloba bulizni (megszokott program), de most jotz egy srac a haveri tarsasagbol, akit meg a kapcsolatom elott ismertem meg es akkor megtetszett. Nyar elott volt egy kijelentese, miszerint o ra barmikor szamithatok, ha ugy van.

Ezek tudataban en alig

vartam a hetveget, keszultem, h tetszem neki. Vegul vele aludtam, ugyan nem tortent semmi, de jol esett a kozelsege, figyelme. Megprobalt megcsokolni, nem hagytam, mert nem tudtam volna megcsalni a parom, de rajottem, hogy ez mar epp eleg. Nagyon buntudatom volt, es azonnal szemelyesen talalkoztam a parommal es elmondtam neki. Termeszetesen kiakadt, teljesen jogosan. Jelenleg egy het gondolkodasi idon vagyunk, h letisztazodjon a helyzet. Nem vagyunk massal ebben az egy hetben, nem errol szol, hanem csak egy kis ido egymas nelkul.


Vasarnap ulunk le beszelgetni megint, de jelenleg halvanyy foglmam sincs mit tegyek.

Nagyon szeretem, de ha ilyet teszek, akkor nem ugy szeretem, ahogy megerdemelne. A kommunikacioval altalaban nincs problema, mindig elmondtam neki ha volt valami bajom. Azt is elmondtam,h rosszul esik,h hanyagol es kevesbe torodik velem. Mindig az volt a valasz, h valtoztat es valtozni fog es ujra olyan lesz, mint regen.


Hasonlo helyzetben volt mar valaki? Velemenyek?


2016. szept. 8. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év után egy jó kapcsolat nem tart itt. Szerintem már eddig se volt értelme húzni, nemhogy még eztán folytatni.
2016. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia..

Szerintem még annyit megér a dolog h megvárd h változtat e.. Az elég hamar ki fog derülni. Ha viszont nem történik semmi vagy minden visszaáll a régi kerékvágásba akkor azt ajánlom h engedjétek el egymást. Azt írtad tanulók vagytok ebből úgy gondolom fiatalok is és nem hiszem h fiatalon olyan kapcsolatban kellene lennének amiben nem tudjátok boldoggá tenni egymást és közben talán elmentek amelett aki boldoggá tenne titeket.

Sok sikert nektek :)

2016. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy még gyerekek vagytok, és nem is illetek össze.
2016. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a valaszt, meg ha nem is ertek egyet mindennel.

Teny,h egy jo kapcsolatban nem szabadna itt tartani. Csak szomoru a felismeres, nyar elottig nem volt semmi ilyen problema. Mindenben megertettuk egymast es tamogattuk es lelki tarsak voltunk egymasnak. Az utobbi idoben voltak csak problemak, es nem szeretnek masfel evet csak ugy eldobni.

Nem tudom mi lenne a jo :(

2016. szept. 8. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megértem h nem szeretnéd eldobni.. de ha már most ilyen problemaitok vannak akkor nem valószínű h ő lesz az a férfi akivel csaladot fogsz alapítani.. tedd fel a kérdést magadnak h érdemes e pocsekolnod az idődet.. az h változik az csak ideig óráig tart egy ember nem tud kivetkozni magából nem tudja a géneket megmasitani.. de ha ennyire ragaszkodsz hozzá.. akkor egy próbát még megér aztán ha nem sikerül engedjétek el egymás kezét.. lesz olyan pasi aki még 10-20ev múlva is a tenyerén hordoz 😉
2016. szept. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!