Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok, valaki viszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, valaki viszonyt kezd a párja háta mögött, az a rossz párkapcsolat jele?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1 es pacsi.


Hogy én hogy utálom az ilyen félrekúrós, vagy nem fèlrekúrós de lelki megcsalós embereket.

Legyen gerince és lépjen ki a rossz kapcsolatból !


Legszebb most például nálunk cégnél van egy párocska akik jelenleg rosszban vannak. A csaj megdugatta magát a másik kollégámmal, házhoz jött a csaj szó szerint mert mi együtt lakunk a másik sráccal szóval első kézből tudok róla .

Aztán bent persze hogy feltünt mindenkinek hogy ezek között van valami, meg a srác is csepegtetett egy két infót ennek annak...

Szal mikor valaki rákérdezett a csajnál még ő volt felháborodva :) én úgy gondolom vegyen gerincet az ilyen mocsadék ember, legyen férfi vagy nő.

2017. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nyilván azért kefél mással, mert a párját szereti, tiszteli, és megbecsüli.

Na mégis mit gondolsz??

2017. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én 13 évig éltem egy félrelépős pasival :D Nagyon fiatal és naiv voltam amikor összejöttünk, 1-2 évig még érdekes voltam neki, utána kölcsönösen meguntuk egymást, abszolút nem illettünk össze. De nem vettem észre, vagy nem akartam észrevenni ezeket a problémákat és amúgy kívülről mi is álompárnak tűntünk és belülről sem tűnt fel nekem sokáig, hogy nem vagyunk azok. Néha voltak kétségeim, de aztán összehoztunk két gyereket, ő mellettem volt a szülésnél, mintaapuci volt. Aztán kiderült, hogy volt rajtam kívül más neki a munkahelyén. Melóhelyen kívül nem taliztak ugyan, de ott volt néha egy kis csók, tipi-tapi... Dehát ez is megcsalás :) Szóval igen: aki lelkileg és/vagy testileg, tökmindegy, hogy szex vagy csak csók, megcsalja a párját, annak a kapcsolatában KOMOLY gondok vannak. A rendőr papától pedig felfordul a gyomrom. Csodálom, hogy volt képe a mama szemébe nézni, aki összetartotta a családot, amíg a papa mást kefélt... Amúgy hol is a bizonyíték, hogy a papa nem csinált zabigyerekeket???
2017. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Káros szenvedély :D

csábító mert izgalmas és izgalmas mert veszélyes


A kérdésedre túl eggyételmű a válasz


Szerintem jó cucc xd, majd egyszer kipróbálom én is

2017. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem a rossz párkapcsolat jele, hanem a gerinc teljes hiányának a jele.

Sok nő azzal magyarázza, hogy másnak is odatartja, hogy nem kapja meg a férjétől, amit szeretne. Ez azért hazugság, mert ilyenkor megoldást kellene találni, nem pedig aláfeküdni az első szembejövő bikának.

A férfiakkal ugyanez van, az asszony elhagyja magát (lenőtt, zsíros haj, hájhurkák, igénytelen öltözködés), akkor nem megpróbál hatni rá, hanem keres másik lyukat.

Szóval nettó hazugság a párkapcsolat hibáira kenni a dolgot.

2017. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Ha nem működik a kommunikáció, akkor az egy rossz kapcsolat.

2017. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy a kapcsolat jó, csak az illető olyan "félrelépős" típus. Az már más kérdés, hogy nem önzőség-e ilyen embernek állandó párkapcsolatban élnie. Persze ha a párja szerint ez rendben van, esetleg ő is kavar mással, akkor nincs gond. Az meg megint másik kérdés hogy ez így párkapcsolat-e :)
2017. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!