Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már egy rossz jel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már egy rossz jel?

Figyelt kérdés

Első és legfontosabb, mind a ketten valamilyen szinten kockák vagyunk.A kapcsolatunkkal nincs semmi gond, minden tökéletes, szeretjük egymást, törődünk a másikkal, amikor együtt vagyunk minden tökéletes.

Viszont a páromat hiába kérlelem, hogy menjünk együtt overwatchozni vagy wowozni vagy akármi, nem mert én rossz vagyok és velem nem akar összeveszni.

A lényeg igazából az, hogy van 2 haverja akik folyamatosan játszanak velem, beszélgetünk elvagyunk és egy kicsit több érzelmem kezdett kialakulni az egyik felé... nem mondanám szerelemnek csak vonzalomnak. Jól esik, hogy játszik velem, kedves és törődik velem amit ilyenkor a páromtól nem kapok meg mert ő mással játszik..

TUDOM, hogy sose fogom vele megcsalni a páromat hisz még sose találkoztam vele és nem is akarok tőle többet, de mégis kicsit szégyellem magam és bánt, hogy amikor ott a párom, szeretem őt akkor miért kezdek el valaki iránt ilyesmit érezni?

23L a párom 25F



2017. jan. 10. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ez a bizonyos uj idegen megadja neked azz amit a parod nem.
2017. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én wowoztam, barátnőm mellettem rákattant, igaz full béna volt,de mindig vele arénáztam és nem érdekelt,hogy 0-30 a statunk, ő élvezte, boldog volt tőle, nekem ennyi elég volt
2017. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

minel tobb figyelmet, kedvesseget megkapsz ettol a masiktol es minel kevesebbet a parodtol, annal hamarabb lesz a "nem ismerem"-bol titkos randi es megcsalas....


beszelj a paroddal vagy valtoztass

2017. jan. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!