Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lassan 8 hónapja van szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 8 hónapja van szeretőm és terhes lettem tőle. Mit tegyek? Hogy mondjam el itthon a szüleimnek? A pasi titkolni akarja, de a nevét adja majd rá és titokban akarja felnevelni. Elvetessem vagy megtartsam?

Figyelt kérdés

A pasi élettársi kapcsolatban él egy nővel évek óta. Én csak pótlék vagyok neki, mert nem kapja meg azt a szexben amit szeretne. Ezt az elején letisztáztuk.

Kérlek titeket ne gyűlölközzetek, amiért nem vagyunk túl erkölcsösek. Normális válaszokat kérek.

Én 22 vagyok, még van egy évem az egyetemen, itthon lakom, diákmunkázom, de alapjában véve a szüleim tartanak el és a pasi meg 30 éves.


2017. jan. 31. 23:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

Titokban felnevelni...:-D

Hát itt röhögtem fel! Futtat majd két életet,két nőt? Kész vicc!

Te meg ha csak bszni kellesz,legalább annyi eszed lehetett volna,hogy védekezz! Mint látod,úgyis csak te szívhatod meg,úgyhogy ha most nem sikerült elbszni az életed,legközelebb legyen több eszed!

2017. febr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

A köpködős részt átugrom.


Nincs saját jövedelmed, magadat se tudod eltartani.

Apa nélkül, nulla támogatással hogy akarod felnevelni?

Gondolom a szüleid arról se tudnak, hogy szerető vagy. Egy dolog, hogy normális kapcsolatban támogatnák, hogy megtartsd, és segítenek. De így, hogy sose lesz melletted egy férj, szerintem kizárt. Azt pedig tényleg nem várhatod tőlük, hogy a nyakukra szülhess ennyi idősen. Ugyanis már felnőtt nő vagy, nem egy megesett 16 éves.

Az egyetemet se tudod befelyezni. De munkatapasztalat nélkül azzal se vagy kisegítve. Se GYED, se semmi.

Fél éves picit beadhatsz bölcsibe, és irány dolgozni. Ez is nehezített pálya lesz: téged köt a bölcsis nyitvatartás, más pályakezdő pedig orrvérzésig hajt és túlórázig, hogy meginduljon a karrierje. Jó, persze nem mindegy, mi leszel ha nagy leszel.


A titokban gyereket nevelés nem létező dolog. Ez azt jelenti, hogy hivatalosan nem fizet gyerektartást, és nem vesz részt az életében. Nem lesz ott a szülinapján, nem tanítja biciklizni, nem megy el az ovis előadásra, nem megy el vele fagyizni.

Nem lesz apja a gyereknek.

De persze anyagi támogatást is annyit remélhetsz, amit és ahogy ő gondol. De lefogadom, hogy gyorsan beleun. Te pedig pereskedhetsz vele azért a havi 20-25 ezerért. Nos, ez se tartható titokban.

A kapcsolatára a pasi keresztet vethet. Amiért persze téged hibáztat.


Még egy apróság: te se fogod tudni titkolni, hogy terhes vagy, azt főleg nem, ha gyereked van. És mindig fel fog jönni a kérdés, hogy kitől. Egy életre leírod magad. Így később párkapcsolatot találni is nehéz. Lássuk be, hogy más egy 22 évesen teherben maradt lány, nulla egzisztenciával, felvállalt apa nélkül, mint egy 30 éves elvált anya, aki eltartja magukat, és nem kell titkolóznia.


Konkrétan nem tudok okot írni arra, hogy megtartsd. Jöhetek álszent dumákkal, hogy az abortusz bűn, a gyerek pedig sok örömet ad. Akkor se tudok erre hivatkozni, ha tényleg nem lennék képes abortuszra menni, és imádom a kölykeim. De ez az a helyzet, mikor racionális döntést kell hozni.

Egy gyereket felneveli még stabil párkapcsolatban sem egyszerű, sem anyagilag sem emberileg.


A helyedben annyit tennék, hogy intézném minél előbb az abortuszt, ennek az anyagi részében igenis támogasson a pasid is, titokban, és balhé nélkül.

Aztán lesz időd a kórházi ágyon fekve átgondolni, hogy te mit kapsz ettől a kapcsolattól, amiért megéri csinálni. A csak szex kapcsolat megért-e neked ennyit.

2017. febr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem menj abortuszra, hagyd ott a pasit es tedd rendbe az eleted. Mivel vmi katt lehet nalad, ha 22 evesen egy ilyen fereggel dugatod magad.

Hidd el mindenki jobban jar, foleg te.

2017. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%

Én nem engedném, hogy titokban nevelje fel, egy gyereket nem szabad titkolni. Vagy ott van mellette és vállalja, vagy lépjen le mellőle.


Egyetemre jársz, kapsz egy rakás pénzt szülésután, utána csedet, gyed extrát, majd gyest. 1 éves korától bölcsibe is adhatod és mellette simán nappalin fel tudod nevelni egyéni tanrenddel, szoctámmal meg magasabb családival. 3 éves kor után ciki, akkora már teljes állásban kell dolgoznod, mert minimális pénzt fogsz kapni. Időd lesz, mert kötelező az ovi, csak a pénzt kell előteremteni.



Azt vizsgáld meg, hogy utálnád e a gyereket, mert a szeretődre hasonlít, aki lelépett.


Azt is, hogy milyen hamar tudnál elköltözni a szülőktől, mert a rokonok közelsége több idegeskedéssel jár, mint segítséggel.


Azt is, hogy fel tudod e vállalni az új szerepet párkapcsolatban.


Más dolgokra nem lehet készülni. Nem tudsz arra készülni, hogy az első évben valaki más érdekeit tartsd a saját érdekeid előtt.


Lehet jó, és rossz életetek is, tőled függ.


A gyerek attól függően, hogy tervezték e vagy sem, teljesen új hozzáállást kíván az embertől. Tiszta sressz, új érzések. Az, hogy tervezték nem garancia arra, hogy megbírkózik a helyzettel az anyja. De legalább annyival jobb a tervezett gyerekeknek, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatba születnek, és mikor az egyik fél megzuhan, a másik tudja támogatni.


Az egy szemét suttyó, aki képes lenne titkolni a gyerekét. Ezt beszéld meg az apával. Vagy felvállalja, vagy lépjen le. Még jó, hogy a nevére veszi egyébként, ha nem akarja, akkor is simán lehet kényszeríteni rá.

2017. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%

Egyertelmu,abortusz.es nem erdekelnek a szokados,de az egy elet...stb dumak.

Elcseszed egy csomo ember eletet ezze,a magadet ,a szuleidet,a padiet,a padi parjaet,es a gyereket is,aki nem oda szuletik,ahol mindenki varja,es orul neki...

2017. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12%

Ha nappalin tanulsz jár a GYED.

Ha van elég hely a lakásotokban és a szüleid belemennek megoldható

2017. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%

Egyetemre jársz,akkor elvileg okos vagy.. Miért nem védekeztél?

A szüleidnek sem merted eddig elmondani...és ha nem akarják a gyereket?? Szerintem örülnek neki hogy téged felneveltek,iskoláztatnak,nyilván nem ezt várták tőled,hogy úgymond nős pasi szeretője legyél aki teherbe is ejt.

El kell vetesd,mert mindenki életét csak megkeseríted.

Nem fogja a nevét adni,ezt már most lekönyvelem neked...sőt fizetni sem fog.

A csajjal fog maradni,akivel él,te repülsz,és lesz neki másik szerető aki okosabb nálad...

Te meg úgy akarsz élni hogy idegeskedsz mert nem éred el? mert nem fizet? mert nem érdekli a gyereke?mert nem lesz életed? stb stb stb??? ha neked ez kell...

2017. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%

15. Vagyok,kosz a 0% ot.

Ez a velemenyem,mas is irta az abortuszt,erdekes,azt nem nullaztatok le.

Konnyu tanacsolni,h tartsa meg,nem a ti eletetek..

2017. febr. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy döntöttél végül? Várandós vagy és város a babát vagy elhajtottad?

Tényleg érdekel, hogy mint alakul a dolog, kinek a tanácsát fogadtak meg.

2017. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szia 19.

Sajnos elvetettem a gyereket. Egyszeruen nem tudtam volna felnevelni, es titokban meg tudtam csinalni az egeszet, szoval itthon sem derult ki. Es ez teljesen az en dontesem volt, senki nem kenyszeritett ra.

A pasival szoktam meg neha talalkozni.

2017. máj. 13. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!