Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás? Ez exnek ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Ez exnek ilyeneket írni?

Figyelt kérdés

Ti hogy fogadnátok, ha a párotok titokban még tartaná a kapcsolatot az exével? Messengeren becenenet állítottak be egymásnak, és többször is találkozókat szerveztek (biciklizés, levesezés). Állítása szerint nem találkoztak és nem is akart elmenni, csak kedves volt vele.

Nosztalgia stb.

Azonnal szakítanátok? Én így tettem. Mit gondoltok?



2016. márc. 21. 11:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
36%

Több exemmel is tartom a kapcsolatot, van aki munka kapcsolat, van aki barát...

Egy kapcsolat alapja a bizalom, ha te nem tudsz megbízni a párodban, akkor nem is illetek egymáshoz.

33/f

2016. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ja, a további üzeneteket nem mutatta meg, pedig kértem, hogy akkor már öntsünk tiszta vizet a pohárba. Majd besz@rt, de nem nézhettem meg. Azt mondta, hinnem kell neki és bizonyítékok nélkül is bíznom benne... :D
2016. márc. 21. 11:12
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak haveri, baráti szinten tartanák a kapcsolatot, akkor nyíltan beszélne róla, nem titkolózna...

29N

2016. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
6%
Ez sem igaz, én is utálnám ha belenéznének a levelezésembe, szinte minden haverral más stílusban más hangnemben másról beszélünk, biztos vagyok benne, hogy némelyik nem tetszene a barátnőmnek... Igaza van a srácnak, hogy nem mutatta meg, mivel semmi közöd hozzá... Tudod ezt hívják magánélet nek...
2016. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
43%

Nem megcsalás.

Az ex is ugyanolyan ember, és ha barátilag tekintenek egymásra, azzal semmi baj nincs. (Persze, fennáll a veszélye, hogy "mást" is akar egyikük vagy mindkettejük, de ez a veszély nem csak az ex esetében áll fenn, illetve egy hűséges embernél meg semmikor.)

Az meg hadd ne legyen már előírás, hogy aki egykor - nem csak mint pár, de mint ember is - nagyon sokat jelentett, azzal bunkónak kelljen lenni.


Viszont a bizalom úgy látom, maximális mértékben hiányzik a kapcsolatotokból.

2016. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nem volt szép belenézni a levelezésébe, de nagyon gyanakodtam már. Igazából az a nagyobb gáz, amit ott találtam.

Lehetnek haveri beszélgetések, de a titokban találka meg a becézgetés az exszel az messze nem az.

2016. márc. 21. 11:21
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsoatban meg sumákolni kell?Őszintènek kell lenni,ès akkor nem kell bujkálni,meg kamu nevek mögött bujkálni,irogatni.
2016. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
Persze, mert egy féltékeny hárpia mellett lehet őszintének lenni...
2016. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajbos , amit a pasi tesz, nem fer bele egy kapcsolatba ...

Ennyi titok es bujkalas nem becsuletes

2016. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
29%

Nem lehet, hogy adtál okot a dologra?

Én jóban maradtam az exemmel, párom tudott is róla, mikor összejöttünk. Szóltam neki előre a találkozónkról is. Mégis, olyan oltári patáliát csapott, hogy mit képzelek magamról, szégyenszemre ott kellett hagynom a program közepén az exet, hogy rohanjak kiengesztelni a "drága" párom, hogy higgye el, nem csalom meg...

Mindezt azért, mert ő képtelen volt elfogadni, hogy egy csúnya szakítást követően is képesek voltunk újra barátok lenni.

Én, megmondom őszintén, ezek után nem tájékoztattam páromat többet ezzel kapcsolatban. Beszéltem, sőt, találkoztam az exszel, páromnak pedig egyszerűen nem szóltam, ha véletlen látta, hogy rám írt, vagy rákérdezett, akkor annyit mondtam, hogy futólag beszéltünk, kérdezte, hogy vagyok, és ennyi.

Nem azért, mert megcsaltam volna a párom, vagy bármi titkolnivalóm lett volna, hanem mert borzasztóan megalázott azzal a hisztivel, amit levágott, és egyszerűen így tudtam elkerülni a dolgot.


Ha a párom erről tudomást szerezne, nyilván ő azt érezné, hogy hazudtam, netán még szakítani is akarna, az ő szemszögéből jogosan. Holott csak annyi volt a háttérben, hogy elkerültem a feszkót. Nem tehetek róla, hogy képtelen megérteni, hogy emberi kapcsolatot tudok ápolni valaki olyannal, akit egykor szerettem.


Azért ezt érdemes neked is végiggondolnod.


(Nálunk a sztorihoz egyébként hozzátartozik, hogy azóta nullára csökkentettem a kapcsolatot az exszel. Hiányzik a barátságunk, de nem kedvelem a hazugságot. Ebből a szempontból párom "győzött".)

2016. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!