Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lassan 8 hónapja van szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 8 hónapja van szeretőm és terhes lettem tőle. Mit tegyek? Hogy mondjam el itthon a szüleimnek? A pasi titkolni akarja, de a nevét adja majd rá és titokban akarja felnevelni. Elvetessem vagy megtartsam?

Figyelt kérdés

A pasi élettársi kapcsolatban él egy nővel évek óta. Én csak pótlék vagyok neki, mert nem kapja meg azt a szexben amit szeretne. Ezt az elején letisztáztuk.

Kérlek titeket ne gyűlölközzetek, amiért nem vagyunk túl erkölcsösek. Normális válaszokat kérek.

Én 22 vagyok, még van egy évem az egyetemen, itthon lakom, diákmunkázom, de alapjában véve a szüleim tartanak el és a pasi meg 30 éves.


2017. jan. 31. 23:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok az ésszerű döntéshez, de arról a fickóról szakadj már le! Egy ilyen történetet feldolgozni és levonni a tanulságot nem két hét, és amíg találkozgatsz vele addig ez nem fog megtörténni. Ő most csak rabolja a hónapjaidat és megfoszt egy rendes párkapcsolattól.
2017. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!