Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El fog valaha ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog valaha ezek után fogadni a párom anyja és családja? 27/l

Figyelt kérdés

Hol is kezdhetném? A szerelmemmel már 6 éve együtt vagyunk, viszont volt egy fél éves szünet. Ez azért történt mert nagyon sok problémánk volt és nem tudta egyikőnk sem kezelni, nem egymás miatt hanem különböző külső "csapások" értek minket és sajnos rengeteget veszekedtünk és nem bántunk jól egymással és bevallom különösen én voltam a probléma forrása, ugyanis a párom egy hihetetlenül jó ember aki a végletekig toleráns volt velem akkor is amikor más biztosan nem lett volna. Én megcsaltam őt, ezután szakítottunk. Fél évbe telt rájönnöm, hogy igazán kit is szeretek és mit akarok az élettől, Ő pedig visszafogadott annak ellenére, hogy nem volt semmi józan oka rá. Az akkori kapcsolatomból egyből kiléptem el akartam felejteni az egészet, hogy megtörtént mert hatalmas hiba volt. Ebben pont a párom volt a legnagyobb segítségemre, aki ugyan úgy szeretett mint előtte és megbocsájtott nekem. Én nem magamnak és sosem fogok de ez már más kérdés. Mindketten boldogok vagyunk, hogy újra együtt vagyunk és kész és Ő is és én is biztosak vagyunk benne, hogy ez már nem lesz másképp soha sem.


Sajnos az Ő családja különösen az anyukája nem visel el azóta engem. Nagyon jóba voltunk előtte, mindig szóba hozta, hogy mikor kelünk már egybe mert annyira szeretné. Tényleg nagyon szeretett engem de nyilván megtudta mi történt és azóta egyszerűen gyűlöl :(

Még a szemembe is mondta, hogy nem akarja, hogy a fiával legyek mert nem érdemlem meg őt. A leghalványabb jelét sem mutatja annak, hogy valaha is megenyhül. A páromnak is mindig mondja rólam a magáét. Én próbálok annyira kedves lenni amennyire csak lehet de semmi. Amikor a hétvégén náluk voltunk egy kis ünnepség miatt akkor nagyon szépen kiöltöztem, hogy csinos legyek mindenki meg is dicsért és ő pedig valami olyasmit mondott többek füle hallatára is, hogy mindegy milyen szép a külső ha belül rohad... Hát nagyon jól éreztem magam ezután, egész este a fürdőbe sírtam, a párom vigasztalt végig. Megfogadtam, hogy többet nem megyek oda hiszen nem látnak szívesen, persze a szerelmem mondogatja, hogy ne butáskodjak már idővel úgyis megváltozik ez. De ez így tarthatatlan, ez nagyon megnehezíti majd a későbbiekben a családi életünket. Már a baba is szóba jön egyre gyakrabban közöttünk, és én tényleg nem akarom, hogy az ő családja részéről teljes legyen az elutasítás esetleg még a pici iránt is :(( Nagyon sokat gondolkodom ezen napok óta, nem tudom egyszerűen már mit csináljak.


2017. febr. 14. 21:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%

"mert nagyon sok problémánk volt és nem tudta egyikőnk sem kezelni, nem egymás miatt hanem különböző külső "csapások" értek minket és sajnos rengeteget veszekedtünk és nem bántunk jól egymással" Kérdem én a következő ilyen "időszaknál", mert hogy lesznek még hullámhegyek, vajon akkor megint megfogod csalni? Mert persze most "minden happy", gondolom a problémás időszak előtt is azt gondoltad, hogy szerelmes vagy, vele akarod leélni az életed stb. Persze azt mondod tanultál belőle, de ez majd csak akkor derül ki ha ismét eljön a kísértés. Mert egyszer már megmérettél és elbuktál. őszintén remélem hogy tényleg tanultál az esetből.

"Ekkor jött a képbe nálam az a másik férfi megint, hogy majd vele elfelejtem Őt, de nem sikerült és nem is akartam igazán. Igazság szerint sokkal harmonikusabb a kapcsolatunk amióta volt ez a "szakítás" kicsit mindketten felnőttünk bizonyos szempontból. Meg hát rájöttünk mind a ketten, hogy csak egymást akarjuk." Milyen jól eshetett neki hogy még ezekután összejöttél azzal akivel megcsaltad. Ő megcsalás nélkül IS tudja/tudta hogy te kellesz neki. Harmónikusabb a kapcsolatotok? Hát ez a kapcsolat mindennek tűnik csak harmónikusnak nem. A párod MINDENT megtesz/megtett érted, hajlandó volt megbocsátani, még a családjával is szembefordult. Ezt hívják feltétel nélküli szeretetnek. De te? Csak végig magaddal törődtél, ha annyira szeretted volna, akkor a végsőkig küzdöttél volna érte, nem pedig a szeretőddel vigasztalódtál volna. Ez volt a könnyebb út nem igaz?

2017. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Egyébként mást nem tehetsz, minthogy szereted a párod, kitartasz mellette mindörökké és legfőképpen, nem csalod meg. Ha látják hogy tényleg, őszintén szereted akkor talán idővel megenyhülnek. Ez most a bizonyítés időszaka, itt minden rajtad áll. Bár szerintem már soha nem fognak benned teljesen megbízni (bár szerintem elég ha a párod megbízik benned), de idővel talán megenyhülnek. Ja és kérlek ne élj vissza a párod bizalmával. Sokan még második esélyt sem kapnak.
2017. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek csalják is egymást, főleg ha gondok vannak."


És ezt el kellene fogadni? Fogadjam el, hogy megcsalnak egy kapcsolatban, mert ez az élet rendje? Mert szerintem nagyon nem. Létezik még normális igaz kapcsolat, ahol mind a két fél hűséges, csak meg kell találni.

2017. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
73%
Olyan könnyen ítélkezik mindenki... Egy rohadt nagy bunkó az az anyós, aki így viselkedik! A ti döntéseteket kellene tiszteletben tartania, és örülnie, hogy a fia újra boldog. Nagy szerencséje volt, hogy neki nem így alakult az élet, de ezért nem kellene magára szentként tekintve kiutálnia téged a családból. Beszéljetek vele a pároddal hármasban, hogy ahogy a párod visszafogadott, és te is őt, úgy az anyósod is fogadjon vissza a családba. Ha nem teszi, szard le, nehogy már egy életen át lelkiismeretfurdalásod legyen, mert fiatalon egyszer nem a legjobb döntést hoztad. Különben sem lehet sok tapasztalatod, ha 27 évesen több, mint 6 éves kapcsolatban vagy... Senki ne ítélkezzen. Legyetek boldogok.
2017. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
35%

"nehogy már egy életen át lelkiismeretfurdalásod legyen, mert fiatalon egyszer nem a legjobb döntést hoztad."


Nem a legjobb döntést? A legrosszabb döntést hozta. Soha nem lesznek boldogok, mert a nő nem szereti igazán a párját, különben nem csalta volna meg. Pont ezt fejtettem ki az előbb.

2017. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
42%
Kifejtetted, de hülyeségeket beszéltél. Az jött le hogy semmi tapasztalatod nincs az életről, lóf.szt se tudsz a párkapcsolatokról, esetleg megrögzött hazudozó vagy.
2017. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
62%

Na akkor kérlek fejtsd ki nekem, hogy miért nincs fingom se az életről, miért vagyok megrögzött hazudozó nulla élettapasztalattal.


Aki megcsalja a másikat több év után, az tiszteli a párját? Tiszteli, mert egy dugásért eldob több évet? Szereti? Erre felelj nekem.

2017. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
64%

#26-os:

Baromira rosszul látod az életet. Gondolom te inkább maradsz benne egy olyan kapcsolatban, ahol megcsalnak, mert nem tisztelnek, nem szeretnek, mint, hogy találj olyas valakit, akit valóban megérdemelnél. Ez két dolog miatt lehet:

1. Kapcsolatfüggő vagy, és nem becsülöd még annyira sem magad, hogy normális kapcsolatot keress, és inkább azzal nyugtatod magad, hogy mindenki megcsal mindenkit, ez van, bele kell törődni. (Elárulom, nem ez van, normális, kiegyensúlyozott igazi kapcsolatban nem lép félre egyik fél sem, akármilyen hihetetlen is ez számodra.)

2. Nincs önbizalmad, és úgyse találnál jobbat elv alapján a félrelépett féllel maradsz.

Mind a kettő verzió szánalmas.

2017. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
3) Problémáink voltak, megcsalt, megbocsátottam és adtam neki még egy esélyt. Mert én is hibás voltam. Vannak emberek, akik azonnal szakítgatnak. Szerintem ez az éretlen gonolkodás. Az élet jóval bonyolultabb ennél.
2017. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
69%

"Problémáink voltak, megcsalt, megbocsátottam és adtam neki még egy esélyt. Mert én is hibás voltam."


Problémátok volt, és ahelyett, hogy megbeszéltétek volna, a párod megcsalt. Ehhez csak gratulálni tudok, igazán érettek vagytok mind a ketten. Elárulom, a párod semmibe vett téged, könnyebb volt neki másnál keresni a boldogságot. Ennyit jelentesz neki.


"Vannak emberek, akik azonnal szakítgatnak. Szerintem ez az éretlen gonolkodás. Az élet jóval bonyolultabb ennél."


Nem azonnal szakítgatnak...rosszul látod. Ha valami probléma van, akkor le kell ülni és megbeszélni, nem pedig félredugni. Én is azt mondom, hogy nem kell mindenért egyből szakítani, hanem le kell ülni és megoldani együtt a problémát. Azonban, a párod megcsalt téged, ergo meg se akarta oldani a problémát, semmibe vett téged, leszart. Te meg vagy olyan papucs, hogy visszafogadod. Elárulom, most minden jó, de később megint ez lesz. Ha baj van, félre fog menni, ahelyett, hogy megbeszélné. Fel tudod azt fogni, hogy a párod mással volt, ergo, nem tisztelt téged, nem törődött az érzéseiddel? Mert ez történt. Igen, az élet jóval bonyolultabb...mert azzá teszed. Bemagyarázol minden féle hülyeséget, hogy a párod miért csalt meg, mert nem tudod elfogadni, hogy sajnos neki nem vagy fontos, nem szeret önzetlenül. Ezzel magadat csapod csak be, de ha ez neked jó, csináld. Ő megcsalt téged, nem tisztelt téged, valószínű eszébe sem jutottál miközben mással kefélt.

2017. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!