Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyeim! Van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Van olyan hogy nagyon szeretitek a párotokat de mellette tartotok párhuzamosan tartósan szeretőt!?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 13:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Itt látszik, amit mindig is mondok; a szerelemnek sokféle mélysége létezik. A kérdésben szereplő leány is azt hiszi, hogy ő igazán szerelmes. De csak azért hiszi ezt, mert nincs viszonyítási alapja. Ha lenne, tudná, hogy ez minden, csak nem szerelem.
2017. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Az én szeretőm szereti a férjét meg engem is. És én is szeretem a feleségem meg a szeretőm is. 3 éve tart a viszonyunk és legszívesebben magamhoz költöztetés hogy a két imádott nőmmel legyek. De ő nem hagyná ott a férjét így hát csak az van hogy szereti.
2017. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én szeretem a páromat, bár a szerelem inkább átalakult szeretetté. Viszont ő sokszor bánik velem csúnyán. Lelkileg terrorizal. Sokszor néz inkább háztartási robotnak mint a párjának. Sokat tettem a kapcsolatunkert, próbáltam ezt megváltoztatni. Sajnos nem változott. Mire lelkileg eldöntöttem hogy ez nekem így nem megy becsuszott a baba. igy esélyem nem volt. vele maradtam. viszont mellette volt egy férfi sz életemben, aki inkább lelkitars. többször csokoloztunk, minden nap keressük egymást, de testi kapcsolat sose volt. Nincs lelkiismeret furdalasom mert en először próbáltam a dolgokat rendezni hogy jó legyen, nagyon sokáig. De csak igy bírom ki
2017. febr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az előzőnek persze, lehetne mondani,hogy miért is nem válik el ilyen fiatalon?De Ő tudja ennek az okát. Viszont ez egy jó példa arra,hogy nem törvényszerűen alávaló nőszemély az, aki egy kapcsolatban, amiért megtett mindent, és mégsem változik, keresi a boldogságot.
2017. febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, játékszereket is, meg pasit is, mert a férjem már nem tud megdugni, de leszopom amikor csak akarja, naponta többször is, míg ő nem nyal ki.
2017. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!