Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megcsalta a párját, de megbánta? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal már jó régen együtt vagyunk, és ő az úgymond dominánsabb a kapcsolatban. Ez az utóbbi időben eléggé sértette a hiúságomat, főleg hogy ő vonzó nő, de én meg már kicsit mackósabb vagyok. Viszont a közelmúltban adódott egy alkalom, amikor lefeküdtem egy közös ismerősünkkel. Először jó érzés volt, de már bánom, mert párommal előtte mindig őszinte volt a kapcsolatunk, nem voltak titkaink egymás előtt. Nem szeretném elveszíteni. Mit tegyek? Nagyon sz4r embernek érzem magam.
2017. febr. 17. 21:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Elég silány jellemed van, ha félrelépéssel akarod növelni a nemlétező önbizalmad."Fantasztikus" a kommunikáció közted és a párod között.Az meg, hogy ő a dominánsabb a kapcsolatban már nem most kéne zavarjon..előbb kellett volna ezen elgondolkodnod.
2017. febr. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseknek mindig örülök, mert azt jelenti, hogy bármennyit is gürizek azért, hogy jó nő és barátnő legyek, mindig lehet ok a félrekúrásra. Ha van sapka, ha nincs sapka, akkor is. Csodálatos.
2017. febr. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
24%

Tizeske! Honnan szoptad hogy azt mondtam a megcsalás erre a megoldás? Egyrészt ezt nem írtam, másrészt ha figyelnél, akkor rájöttél volna, hogy az ellenkezőjét viszont igen. Attól függetlenül, hogy a szóban forgó esetben a megcsalás is előre vitte a kapcsolatot! Mint azt látjuk. Mielőtt megint tényekkel kezdesz vitatkozni.


Az hogy egy nő dominánsan viselkedik az bizony a nő hibája IS. Senki nem kényszeríti erőszakkal, hogy ezt csinálja. Vagy talán veri a férje, hogy a nő domináns legyen? Ugye, ez még kimondva is hülyén hangzik. Ha a nőnek esze lenne, akkor tudná, hogy ez se neki se a párjának, se a kapcsolatuknak nem lesz jó.


Kivéve persze ha a nő eleve nagyon irányító típus - de akkor ilyen is volt mindig.

2017. febr. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

13#

Így van! Csak ezt a töketlent senki nem kötelezte,hogy együtt legyen egy dominánsabb csajjal. Gondolom már az elején tudta, hogy ilyen. Akkor ki is a hibás valójában?

2017. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Egy választ se pontoztam le, de megmondom őszintén azért nem estek jól. Én segítséget kérni jöttem ide, mert ez nyilván olyan dolog, amit nem fogok tudni megbeszélni senkivel, még az anyámmal se. (Jó a kapcsolatunk.) Tudom, hogy ezt most elrontottam, de szeretném helyrehozni. Soha többet nem teszek ilyet. Nem tudom páromnak elmondjam-e, mert félek, hogy mi van, ha elhagy, de már álmomban férgek másztak ki a bőröm alól, nem tudok aludni se rendesen... Nem tudom, mit tegyek...
2017. febr. 18. 12:20
 16/28 anonim ***** válasza:
78%

13-as (8-as vagyok)


Akkor a kérdésem az, ha papucs és életképtelen kérdezőnket most hirtelen zavarja, hogy egy irányító és domináns nő a párja, akkor mégis mi a retkes p..árt jött össze vele??


Mert azt ugye nem gondolod, hogy én alapvetően visszahúzódóbb vagyok, majd eldöntöm, hogy mától én diktálok! Nagyon életszerű.. Szóval inkább ne ragozzuk, hogy ki a hibás. ;) Volt egy adott dolog, és nem most jött hirtelen változás. Csak próbálja mentegetni magát, és kevésbé szarul érezni magát.

És hogy előre vitte volna a kapcsolatot? Ezt meséld már el, mert érdekel. Hova? :) Azzal, hogy nem pofája hozzá, hogy ezt megbeszélje vele, helyette félrekúr egy közös ismerőssel? Én vágnám ki, mint macskát sz*rni, ( és valószínűleg a nő is ezt fogja tenni) de te tudod.

2017. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, bocs a kemény szavakért, de bicskanyitogató, amikor konkrétan le is írja valaki, hogy jó dolgában nem tudott mit csinálni, és ezért megcsalja a párját az amúgy "jó" kapcsolatában.


Megnyugvást ne várj senki mástól. Sajnos a környezetem tapasztalata alapján megkönnyebbülni csak akkor fogsz, ha elmondod. Vagy magadba temeted a dolgot és lesz ez a sötét kis titkod, hogy bizony mégsem patyolat jellemed van. Szerencsére nincs személyes tapasztalatom ebben, de ez is a te döntésed, hogy melyik opciót választod, mint hogy a félrekúrok-nem kúrok félre is a te döntésed volt.

2017. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
54%

16: "Akkor a kérdésem az, ha papucs és életképtelen kérdezőnket most hirtelen zavarja, hogy egy irányító és domináns nő a párja, akkor mégis mi a retkes p..árt jött össze vele??"


Az egy igencsak gyakori jelenség, amikor a szende kislányból pár év alatt ténsasszony lesz, úgy hívják, hogy elsárkányosodás.


Hogy most eleve irányító típusú nő, és pont azért választotta kérdezőt, mert ő meg irányítható? Vagy az idők folyamán elsárkányosodott? Nem tudjuk. Kérdező nem nyilatkozik erről. Te se tudod távolbalátással megállapítani.


Hogy miben fejlődött a kapcsolatuk. Hogy például kérdező rájött, hogy az őszinteség egy kapcsolatban mekkora érték. Hogy nem akarja elveszteni a párját. Úgy látom teljesen át fogja értékelni a kapcsolatukat. Bas.ki, járhatott volna 1 évig pszichológushoz is hogy ezek megjöjjenek.

2017. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Az hogy most férgekkel álmodsz a te bajod. Meg ne próbáld kérés nélkül a párodra terhelni a saját bajod!


Tudnod kell, hogy ő mit szeretne. Szeretné, hogy elmond a megcsalást vagy nem? Lehet, hogy már beszéltetek ilyesmiről. Aszerint dönts.

2017. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha valakinek a párja az domináns a kapcsolatban, akkor erről mind a két fél tehet. Kérdés, hogy lett-e ez már jelezve problémaként... voltam én már domináns kapcsolatban, mindig megkaptam, hogy milyen "erőszakos" vagyok, de ha valami feladat volt, és én hátraléptem, akkor nem történt semmi... ha én nem csináltam meg, elmaradt, ha meg közbeléptem, máris én voltam az irányító típus... mostani kapcsolatomban meg még inkább én engedek, pedig nem cserélődtem ki... vannak, akik más emberrel máshogy viselkednek, kérdés, hogy baj-e a krédezőnek, hogy a barátnője domináns, ő szeretne-e domináns lenni, vagy csak az önbizalomtuning kéne neki, de a döntést dolgokkal kapcsolatosan már nem vállalná fel... ez sajnosa legtipikusabb, hogy kell hogy körülrajongjanak, de azért kedvem pl. nincs megszervezni egy közös nyaralást.

Az biztos, hogy a megcsalást nem lehet titokan tartani, ahhoz valami extra gerinctelen embernek kell lenni, hoyg ez nem emésszem valamilyen szinten.

Ha ki is békültök, az kezdődjön azzal, hogy te mélyen magadba nézel, hogy mi az ami nem úgy volt a kapcsolatban, ahoyg szeretted volna, és TE mi tudsz ezzel tenni. Ne a másiktól várd, hogy ő változzon, mert akkor mindjárt átalakula történet, az "azért csaltalak meg mert te ilyen meg olyan vagy-ba", ami csodálatosan kinyírja a másik önértékelését.

2017. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!