Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megcsalta a párját, de megbánta? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal már jó régen együtt vagyunk, és ő az úgymond dominánsabb a kapcsolatban. Ez az utóbbi időben eléggé sértette a hiúságomat, főleg hogy ő vonzó nő, de én meg már kicsit mackósabb vagyok. Viszont a közelmúltban adódott egy alkalom, amikor lefeküdtem egy közös ismerősünkkel. Először jó érzés volt, de már bánom, mert párommal előtte mindig őszinte volt a kapcsolatunk, nem voltak titkaink egymás előtt. Nem szeretném elveszíteni. Mit tegyek? Nagyon sz4r embernek érzem magam.
2017. febr. 17. 21:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

:) Köszi egyébként, mert amit te írsz, az egy másik nézőpont és érdekes.


- "Hogy például kérdező rájött, hogy az őszinteség egy kapcsolatban mekkora érték." - Rájött volna? Mert most ispl azon vacillál, hogy elmondja-e vagy hazudjon hátralévő életében neki... Ha meg hazudik, akkor miért beszélünk őszinteség értékéről? Ez elég ambivalens, amit írsz.


-"Hogy nem akarja elveszteni a párját." - Ha én nem akarom elveszíteni a párom, akkor nem úgy döntök, hogy megcsalom, hanem maximum még ott kihátrálok, (pláne közös ismerőssel jézus), pont ezért, mert nem akarom elveszíteni a párom, és tudom, hogy egy éjszaka nem éri meg az egészet meg a kockázatot...


- "Úgy látom teljesen át fogja értékelni a kapcsolatukat."- Na ez biztos.


Másfelől meg a kapcsolat annyira nem lehet jó, ahogy írja, ha ezt az utat választotta. Ideje lenne szembe nézni a dologgal, mert bizony hiányzik neki valami.

Csak mondjuk a megcsalás nem megoldás, mert nem változtat a problémán. Ez bizony nem viszi őt sehova ( előre legalábbis). A megoldás az az őszinte beszélgetés, hogy ha zavarja valami, akkor azt nem így oldja meg, hanem a párjával. Ezt akárhogy nézem, sza*r lépés volt így-is úgy-is.

2017. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Kérdésekre reagálva párom mindig domináns volt. Ő határozott személyiség, én meg sokszor vagyok úgy vele ha nekem mindegy, akkor minek harcolni vele? Inkább engedek neki, például mikor kölcsönt vettünk fel közösen, akkor az ő vállalkozását indítottuk el, úgy volt, hogy ha az beindul, jön majd az enyém, de ez sose következett be... Azóta se... Eleinte minden szép s jó volt, de aztán lettek anyagi és egyéb feszültségek. Azzal, akivel megcsaltam a párom, elkapott a "hév" ha lehet ilyet mondani, pedig nem a típusom és a szex se volt olyan jó. Már nagyon megbántam. Mivel közös ismerös, benne van a pakliban, hogy így vagy úgy de kiderül...
2017. febr. 18. 13:11
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
Grat.
2017. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok! A normális pasiknak még nem jut nő....
2017. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
52%

Hat ez hihetetlen.

Nem is jon be,a szex se volt jo...miert megis???

Megerte?

Ha a kozos ismeros kitalal,vagy zsarol,vagy tobbet akar majd?

Jo gerinctelen no lehet az is.Neki van parja? Attol is tarthatsz ,ha igen...

Mindenesetre megnyugodhatsz,te is kellesz ezek szerint meg valakinek...

2017. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%

". Ő határozott személyiség, én meg sokszor vagyok úgy vele ha nekem mindegy, akkor minek harcolni vele? Inkább engedek neki, például mikor kölcsönt vettünk fel közösen, akkor az ő vállalkozását indítottuk el, úgy volt, hogy ha az beindul, jön majd az enyém, de ez sose következett be... Azóta se... "


De ezt mér a párodtól várod? Miért ő kell, hogy harcoljon azért, hogy beindítsad a válallkozásodat? Miért nem volt ez elég fontos neked, hogy kiállj ezért? Én ebben az elnyomnak mesében nem hiszek, mert nem egy gonosz elnyomó van aki kényszeríti a másikat a párkapcsolatra, hanem van valaki, aki nem akar kiállni magáért egy párkapcsolatban, csak magában puffog, és van aki kiáll magáért.

Hogy szerettél volna egy vállalkozást vezetni??

Ha meg tényleg erőszakos, akkor minek voltál vele? Vagy addig kényelmes, hogy ő a domináns, amíg csak a mindennapok terhét veszi le a válladról?

2017. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
51%
Letezik olyan hogy megbanas kepzeljetek el! Ezert nem kell elmondani mindennek a kerdezot. Megfigyeltem barmit kerdezel itt le vagy hordva segitseg az nulla. Vond le a tanulsagot kerdezo es szeresd nagyon a baratodat tobbe ne csinalj ilyet mert ha megtudja jajj neked!
2017. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem akarok azzal foglalkozni, hogy miért csaltad meg a párodat, csak segíteni akarok.


- A legelső és legfontosabb, hogy békélj meg saját magaddal! Kitől vársz megbocsájtást, ha saját magadtól sem? Ami történt, megtörtént, nem te vagy az első, nem is az utolsó. Hiba volt, de nem olyan, amiért a fejedet kéne venni. Megbántad, eldöntötted, hogy nem ismétlődik meg, nem bűnhődhetsz emiatt örökké.

- Egy domináns asszonynál kétséges, hogy mi lenne a reakciója. Nem hiszem, hogy azonnal el kéne mondanod neki. Ha cinikus akarnék lenni, azt mondanám: amiről nem tud, az nem is fáj neki. Nem kétséges, hogy egyszer be kell vallanod, de azt neked kell tudnod, hogy mikor és hogyan.

- Ha az a közös ismerős maga is kapcsolatban van, akkor addig nem kell aggódnod, amíg az a kapcsolat fönnáll. De ha ott megszakad, akkor ne késlekedj a bevallással, mert olyankor sárral dobálóznak a felek.


Remélem, hogy egyszeri est volt, és nem megy rá a kapcsolatotok.

2017. febr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!