Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Azt hiszem megcsal a párom.. mostanában folyton a telefonját bújja és ezelőtt szinte nem is érdekelte.. mikor ki megy a szobából pl. Inni akkor is viszi magával a telefont és ezt eddig soha nem csinálta. Mikor be megy a fürdőbe fél órákat van bent mikor általában 10 percnél soha nem volt tovább eddig bent plusz egyszer rá nyitottam az ajtót mikor állitólag pisilni ment és nem csinált semmit csak a telóját nyomkodta de nagyon zavarba jött és ki is viharzott a fürdőböl.. nem tudom mit csináljak facebookon biztos hogy nem beszélhet a csajjal ha van egyáltalán mert tudom a jelszavát ö pedig nem hülye nem ott fog vele beszélni szóval nem tudom hogy tudhatnám meg h megcsal? 🙁

2017. febr. 20. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A Facebook mellett már számtalan más program, felület is van ismerkedésre, beszélgetésre. Ez nem jelent semmit, bárhol kommunikálhat.

Mindenképpen gyanús, de leginkább a reakciója. Ha ennyit nem tudtok megbeszélni, akkor komolyabb hazugságok, ferditesek , titkolózások is előfordulhatnak. De szerintem sem biztos h megcsal. Vagy flortol, vagy kacerkodik a gondolattal. Az is lehet h csak az önbizalmát legyezgeti azzal h bejön valakinek és élvezi a szituációt d nem akar semmit.

2017. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy csak nyuszival egyezteti, hogy mit hoz neked húsvétra. :-))
2017. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
éjszaka, amíg alszik, nézd meg a telóját, híváslista, sms-ek stb. kell bizonyíték.
2017. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mint az exem.....
2017. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!