Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik házasságban félrelépnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasságban félrelépnek, hogy kivitelezik?

Figyelt kérdés

Vagy akik csak együtt élnek. Annyi ilyenről hallok, hogy kiderült, hogy rendszeresen félrelép, vagy szeretője van, de számomra olyan nehéz elképzelni, hogy egy ilyen rendszeres dolgot hogy lehet kivitelezni.

Nekünk pl. olyan szoros az életünk, hogy ebbe nem is nagyon férne bele...persze el tudok képzelni 1-1 indokot, miért nem jön mondjuk haza "időben", de ha rendszerssé válna, akkor biztosan rövid úton rájönnék.



2017. febr. 21. 23:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Kötetlen munkaidö, sok utazas. - Vallalkozo vagyok.

Barati kör. - Gyakran talalkozunk estenkent.

Edzes. - 2 ora izzadas utan frissen zuhanyozva haza erni nem is gyanus!

Motorozas. - Cica, elmentem motorozni! ... Persze vigyazok magamra. Vasarnap jövök... vagy kedden.

...


Belegondolva nagyon sok lehetösegem lenne megcsalni a baratnömet. Rengeteg lany ismerösöm van es van köztük, aki nem eppen titkolja, hogy szivesen melyitene el kapcsolatunkat. Es barmennyire kicsinyes is, jol esik, amikor flörtöl velem egy csinos lany... Halas vagyok baratnöm bizalmaert, mert gyakran, akar napokra is tavol vagyok. Igy ennyi erövel neki is böven lenne alkalma. Teny, hogy neki kötött a munkaideje (es gyanitom, tanitonenikent kisse nehez lehet) es szamara viszonylag kiszamithatatlan, hogy mikor jövök, megyek, de akkor sem lenne lehetetlen. Amugy is megbizom benne, de akarhanyszor felhivom face time-on, rögtön felveszi es otthon van. Nalam elöfordul, hogy orakra le vagyok nemitva vagy nem tudom felvenni. Sosem kerdöjelezi meg.

2017. márc. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
munkaidőben kell megoldani, nem este
2019. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
undoritoak vagytok, pláne a fiatal 20 év körüli csaj, aki 51 éves pasassal romantikázik remélem kiscsaj beüted rendesen a bokád, nős pasit elcsábitasz de arra nem gonoldzs hogy a gyerekei szemében te sose leszel ember, mostohaanya, ha kiderül, csak Badacsonyra meg ilyenekre visz téged hogy le ne bukjatok, inkább szinglivel randizatok ne házassal, mert az élet vissza adja azt amit adtok
2020. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!