Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudom lebuktatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom lebuktatni?

Figyelt kérdés
A férjem megcsal. Több embertől hallottam hogy a volt feleségével látták. Nincs külön autóm és amugy sem tudok a 2 eves gyerekemtől csak ugy utána menni. De mit tudnék tenni vagy mondani hogy lebukjon színt valljon.
2017. márc. 6. 20:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. De igen, belémégett, ugyanis nem a semmiért vállaltunk közös gyermeket. De az az út az ő döntése volt. Közhely, tudom, de tényleg segített az idő. Mára már elfedtem a képet is, ha bármi is juttatja eszembe, nem vált ki belőlem semmilyen érzést. És ez így van jól.
2017. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy én olyan típus vagyok, aki hiszem ha látom... Hiába hallottam, sejtettem dolgokat valahogy nem volt elég, szerintem tudat alatt bíztam benne, hogy csak bele képzelem, amikor rá kérdeztem, néha tök logikus magyarázatot adott. Vigyázni kell velük...
2017. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. Épp most fogunk beszélni csak zuhanyzik. Ugy latom rajta nem fog tagadni.


10-es. Köszönöm a te válaszod is. Legalább elrettentő példa vagy hogy ilyen szívtelen primitív embert nem nevelek a fiamból.

2017. márc. 6. 21:46
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

#13


Na jó akkor itt van amit hallani akartál:


Brürhühühü szegény Te, a férjed a Sátán csatlósa, csak erre várt több éve!


De mit sem változtat azon, hogy kb. a Barátok Közt szintjén léteztek.

2017. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mit fogsz tenni ha lesz egy gyereked es olyan párja lesz aki félre lépked? Neki is azt mondod? Remélem nem fog zavarni. Van párkapcsolatod vagy csak a kezed a hű társad? Gondolkozz mielőtt lenézel másokat
2017. márc. 6. 22:00
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy ha nem bízol benne,akkor ott már nagy gond van.

Én leülnék vele beszélni és elmondnanám,hogy mit hallottam.És kérném,hogy legyen őszinte.aztán döntenék mi legyen

2017. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!