Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tesztelhetném, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tesztelhetném, hogy megcsal-e a barátnőm?

Figyelt kérdés
Elszokott menni bulizni a barátnőivel, és mondja, hogy hány fiú elakarta őt hívni félre beszélteni, meg volt aki megfogta a seggét, stb. Állítása szerint elküldte őket a francba, bár egy lány inkább örül annak, ha fiúk ugrálnak körülötte. Facebook beszélgetéseit sohasem néztem meg, azt se tudom kikkel beszél. Viszont nem tudom, hogy megbízzak-e benne. Szerintetek, hogyan tudnám tesztelni, hogy képes lenne-e vagy egyáltalán megcsal-e jelenleg?

2017. márc. 6. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Szánalmas vagy. Inkább szakíts. Most komolyan, te nem szoktál elmenni bulizni és elküldeni a büdös fr..ncba azokat a csajokat, akik rád akarnak nyomulni?


Totál bizalmatlan vagy, és jobb ha ezt nem mondod el a barátnődnek, mert azonnal szakítani fog veled.


Miért nem vagy képes hinni a szavának? Adott rá valami okot, hogy kételkedj benne?

2017. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Kár volt nemeket kiírnod. Fordított esetben kapnád a támogatást, a jó tippeket, de így csak egy sátánfattya férfi vagy, nem több.
2017. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Egy lány örül annak... minek, a szexuális zaklatásnak?


A barátnőd pedig nem csak "egy lány" a másik oldalról, elvileg a párod.

2017. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
El sem tudom képzelni mire alapoztátok a kapcsolatotokat a bizalom helyet...
2017. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Én is elszoktam mondani néha a barátomnak, ha bepróbálkozik valaki, és azt is, hogy elküldöm őket, szerintem a barátnődnél is erről lehet szó. Attól, mert bulizni jár, miért menne feltétlenül a szexre? Ha szeret táncolni, akkor nyilván azért megy.
2017. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Nő vagyok, de én megértem a kérdezőt! Persze fennáll annak a lehetősége, hogy a barátnője megbízik benne és elmondja neki azt, hogy milyen atrocitások érik. Azonban én már sok mindent láttam olyan emberektől is, akik amúgy a hétköznapokban elveket vallanak, de elég nekik pár pohár alkohol és teljesen más színben látnak mindent. Lehet, hogy alapvetően hűséges a barátnő, de nem tudhatjuk, hogy mondjuk egy jobb buliban ő hogyan viselkedik. Vagy például azt sem tudjuk, hogy az a fenékfogdosás mennyire volt ellenére abban a pillanatban, amit aztán persze józanul már máshogyan lát (esetleg attól is tart, hogy a párja valakitől visszahallja és inkább ő vázolja előre). Ezzel nem azt mondom, hogy biztosan megcsalja. Egyszerűen csak azt, hogy kár eleve kizárni a dolgot, azt hogy hajlandó lenne esetleg rá, mert az ördög sosem alszik.
2017. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

"egy lány inkább örül annak, ha fiúk ugrálnak körülötte"

Igeeeen, imádom, mikor belepofátlankodnak az intim szférámba, szexuálisan zaklatnak, megaláznak, és nem vesznek emberszámba... Az annyira jó érzés, egyből le is fekszem azokkal a pasikkal, akik ilyet tesznek!

<sarcasm off>

Kérdező, kicsit tegyél rendet a fejedben, és gondold át, hogy minek vagy kapcsolatban egy olyan lánnyal, akit te magad egy utolsó ri----nak nézel.

2017. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Én el sem mondanám,ha valami pasi bepróbálkozik nálam.Szeretitek féltékennyé tenni a pasitokat,vagy ez valami önfényezés??Aztán meg csodálkoztok,h bizalmatlan lesz!A barátnőd egy idióta, hogy ezeket elmondja, részletezi is, hogy ki akarat megfogni a seggét.

Nem kell nyomozni, kiderül az magától is.

2017. márc. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
80%

Szia, 5 jele van, ha az asszony megcsal:


1. Nem dug veled.

2. Nem dug veled.

3. Nem dug veled.

4. Nem dug veled.

5. Mással viszont igen.

2017. márc. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8

Igen, aztán a pasija majd visszahallja valakitől, és az már úgy tényleg gáz, mert ha titkolózik, az még gyanúsabb.

2017. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!